Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

VSP Data Servis - spokojenost / nespokojnost, zkušenosti

PhSnake (872)|7.6.2008 15:57
Rozhodol som sa zalozit tento thread s anketou aby to nevyzeralo ze kazdy nadava na VSP Data (v konecnom dosledku aj pre spolocne dobro nas vsetkych nech si vieme vybrat kam dat opravit nasich milasssskov) vid. tento thread
azaeel_ce4you (1)|8.6.2008 00:06
skveleee :) konecne neco rozumneho
btw: jinej servis stejne ani neni, takze VSP :D
Neveceral (41)|8.6.2008 07:34
mám jenom jednu zkušenost, a to mi hned ztratily pam. modul z NTB a docela dalo problém ho z nich vymámit zpět, nakonec (až po předžalobní výzvě) mi poslali prý můj nalezený modul, jenom byl od jiného výrobce... takže nespokojen
ipf (2136)|8.6.2008 09:53
[QUOTE="Neveceral"]mám jenom jednu zkušenost, a to mi hned ztratily pam. modul z NTB a docela dalo problém ho z nich vymámit zpět, nakonec (až po předžalobní výzvě) mi poslali prý můj nalezený modul, jenom byl od jiného výrobce... takže nespokojen[/QUOTE]
Vyzkoušej bývalý servis Toshiby v Brně (dnes tuším dělají ASUSe), tam hledali náš NTB víc jak půl roku :sarcastic: .
:D
htcjirka (1875)|8.6.2008 10:54
Jsem vesmes se servisy spokojeny,nedivim se, ze nekteri jedinci tu pak zakladaji temata ze jim servis neuznal reklamaci kdyz poskytuji takoveto rady:

Příspěvek od Sir Andrew(ten poctivy pan s Qtek 9000)

Mno tak me to taky napadlo a po 5ti mesicich jsem byl uspesny (dostal jsem 12 000,-). Stacilo: Rozebrat, objet repracek spendlikem a dat na neho magnetickou pilinu. Pak me nejel predni + diody. Melo by to jit taky rozebranim a jak mas maly reprak tam tam jsou 3 pacicky na pripojeni. Kdyz je pokroutis tak to mas v poho. Pak vymyslis zasekane windowsy a je to Me navic prestal sam od sebe valit GSM modul takze byla aj pojistka. Pokud mas vic casu tak to dej parkrat na reklamaci ze se ti kouse menu. Treba zapln storage, dej malo RAMek, udelej zalohu pomaleho systemu a jak ti to prijde z opravy tak to tam akorat nahrajes.


original odkaz: http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?t=4399

Presne kvuli takovymto zakaznikum je pak vrhano spatne svetlo na poctive zakazniky.
Pokud takovemu cloveku holdujete,je me vas opravdu lito..
PhSnake (872)|8.6.2008 11:12
uiqjirka: Ja mam zasa zlu skusenost, konkretne tiez s Universalom - uvolnil sa asi po 3 mesiacoch miniUSB (v tomto pripade sa naozaj jedna o konstrukcnu vadu - drzi len na pinoch, sam o sebe nie je prilepeny k doske ani inak uchyteny) nie som jediny, vid napr relevantny thread na xda-dev. T-Debil UK reklamaciu neuznal :-( Skoncilo to tak ze som musel podat zalobu na sud(v mojom pripade som si musel nastudovat relevantne skokotske zakony, este stastie ze som pravnik) a az potom ked dostali kopiu zaloby a predvolanie na sud sa im uracilo poslat sek za opravu co som platil(+kompenzaciu za nepohodlie+trovy a moje naklady) v konecnom dosledku zaplatili viac ako keby mi vymenili celu dosku. To je moja skusenost.
BTW: Andrew asi nie je zdravy ze pise ako dosiel k 12.000, to hroozi trestnym oznamenim za podvod. Neviem kde to reklamoval(typujem GSmobile) ten compact ale ak to tu cita niekto z GSmobile(co urcite hej) hned by som to dal managementu, resp hned by som siel na policiu(mozno by som dostal odmeny :evil: )
[Jilem]Karell (10)|8.6.2008 11:33
Jirko, teď by mě zajímal názor toho skvělého člověka, právníka, o kterém předtím Sir Andrew psal.
sirandrew (210)|8.6.2008 12:35
Compact je stary pripad, ktery je davno uzavreny.
Resil jsem to pres T-Mobile a GSMobile
Toto je od O2 ve VSP.

Uniho jsem navic NIJAK neposkozoval. Pokud najdes byt jedinou znamku umyslneho poskozeni, pak jsi genius!

Rekni mi co z tech zavad je umyslne poskozeni? NIC! Za nic nemuzu a naskladalo se mi to za ty 2 roky.
Kdyz uz mam ze zakona narok na opravu tak proc nanapsat vsechny zavady?

Navic navrh na odstoupeni kupni smlouvy tu jen na foru neoficialne psal nejaky "sirandrew", ktery se muze vydavat za p. Chmelare.
Zdenek Malinsky (9781)|8.6.2008 13:05
Držte se tématu, tj. VSP Data Servis - spokojenost / nespokojnost, zkušenosti

Toto není pokračování již zamčeného téma. Osobní věci si vyřiďte třeba zde, v off-topic, prostřednictvím SZ, nejlépe však mimo toto fórum. Myslím, že se stále opakují stejné argumenty pořád dokola.
Karel002 (1)|11.8.2008 18:34
Zdravím. Nedávno jsem byl osobně vyřizovat reklamaci v servisu VSP data. Jednalo se o výměnu LCD u zařízení Kaiser.
Byl jsem přijat panem Vaverou.
Se servisem jsem byl velice spokojen. Velice vřelé jednání pana Vaveri a ryhchlé orpavení zařízení. Cena byla adekvátní. Nejedná se o drahý pozáruční servis. Na rozdíl od předchozího servisu v Praze.
Opravu velice kvalitní servis.
azeeel (2)|25.11.2008 18:37
Tak nedávno jsem zaslal telefon do servisního střediska HTC (VSP data Tábor)
Jednalo se o zařízení HTC Touch. MT velice často zamrzal a prakticky se s ním nedlo pracovat.
S reklamací jsem byl velice spokojen. Telefon jsem dostal opravený zhurba za 5 dní.
Závada byla odstraněna použitím nové základní desky. Navíc mi byl opraven přední dotykový panel. Byla na něm něco jako olejová skrvna, ale byl naprosto funkční. Tak jsem tuto závadu nějak neřešil.
V servise mi však tento panel vyměnily za nový.
Jak říkám. Servis zafungoval na 100%
Naprostá spokojenost
Doufám, že i ostatní zákazníci budou takto spokojeni :))
stir57 (17)|10.1.2009 20:13
Já jsem reklamoval svůj nový HTC Touch Pro u internetového prodejce, který zaslal přístroj "někam" na záruční opravu. Oprava byla provedena dobře, problém odstraněn, ovšem využili 30 dnů na opravu, což mi přijde jako šílené. Ale ......, vznikl nový problém, špatně přístroj smontovali, takže "vaklá" horní část přístroje a klávesnice vespodu. Docela špatně se přístroj obsluhuje a tak jsem začal hledat, kam se můžu obrátit o pomoc. Razítko s adresou na opravném listu záruční opravy je nečitelné, takže jsem hledal a našel pomoc tady na fóru. Ukázalo se, že přístroj opravovali ve VSP Data (rozluštil jsem nečitelné razítko). Uvažuji co dál. Investovat do poštovného a třeba si ï nechat od České pošty ztratit zásilku? Investovat do nějaké kurýrní společnosti a vypláznout "slušný" prachy? Udělat si výlet do Tábora, třeba i 2x? Nebo to dát zase prodejci a čekat 30 dnů? Takže VSP Data má taky svoje mouchy a zákazníku dělej co umíš. Nová závada musela být "viditelná" i pro technika, který opravoval původní závadu, avšak nechal to tak, resp. odflákl svoji práci :((
mi38k (205)|21.10.2010 08:58
Takže přidám zase jednu dobrou zkušenost :). Reklamoval jsem TP1 přes prodejce a přesně za týden od podání byla reklamace pro větší počet závad ukončena dobropisem.

Tímto se tedy loučím s komunitou WM/WP, jelikož mé další kroky budou pravděpodobně směřovat jinam.
Skull_ce4you (2)|1.11.2010 12:55
Ahoj všem zdravím z Brna.
Po zkušenosti s monopolním servisem jsem se rozhodl začít dělat [color=red]základní opravy telefonů HTC[/color] sám. Mám za sebou už několik oprav a vždy ke spokojenosti majitele telefonu. Svůj Touch Diamond 2 jsem si opravil dvakrát, výměna předního krytu a prasklý touch screen. Oproti cenám VSP Data byla cena opravy pětinová. A ještě se zárukou na práci a náhradní díl, kterou rád poskytnu, protože za výsledek opravy se opravdu nestydím. Výměna krytu u VSP Data za 2000,- + DPH je trošku moc.
Takovýchto oprav za pár korun je jistě přehršle a škoda kvůli přestřelené ceně za opravu kupovat nový přístroj.
Pokud tedy potřebujete pozáruční servis, kontaktujte mě, rád Vám pomůžu.
pasch@portaly.biz
Robert Sidlo (1)|30.1.2011 06:53
Zdravim,
Chci se pripojit k spokojenym zakaznikum servisu. Poslal jsem svou HD2 s diplejem prokouslym mym stenetem do VSP DATA. Vratil se mi za 4 dny a slape jak hodnky. Maximalni spokojenost.
Jirka 10 (10)|17.3.2011 21:44
Dnes se mi vrátila HD2 z VSP Data. Vyměněn digitizér s displejem, vše vyřešeno přes prodejce do 5 ! pracovních dnů :yes: maximální spokojenost .
Jirka
jojka (1)|19.1.2014 20:14
Do VSP Data jsem donesla telefon HTC Desire, který byl 2,5 roku starý a měl necelý měsíc novou baterii. Z ničeho nic se začal vypínat a nedalo se z něj ani volat.
Od servisu jsem obdržela informaci, že je vadná základní deska a oprava by vyšla na 3500 minimálně. Pán co mi telefon vydával mi řekl, že by to bylo kolem 4 000 a za to se dá již koupit nový telefon, když viděl, že váhám. Na dotaz co mohu udělat s tímto mi bylo řečeno zahodit.
Telefon jsem nezahodila, ale koupila jsem si nový. Před vánoci si HTC odvezl otec, který mi hned první týden v lednu zavolal a oznámil mi, že volá z HTC. Dovezl telefon do servisu v Jičíně, tam jej vyčistili, vyměnili vadnou baterku a telefon je naprosto funkční i při větší zátěži. Oprava stála 400.
Když si vezmu, že bych vyhodila prakticky naprosto funkční telefon, jehož pořizovací cena byla 12500, tak fakt paráda.
Do servisu jsem napsala a chtěla vyjádření, ale melou si stále svoje, máte vadnou základní desku, žádnou chybu jsme neudělali.
No mohu konstatovat .... jsou to faaaakt odborníci :-D