Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 17 z 17

Téma: VSP Data Servis - spokojenost / nespokojnost, zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Dnes se mi vrátila HD2 z VSP Data. Vyměněn digitizér s displejem, vše vyřešeno přes prodejce do 5 ! pracovních dnů :yes: maximální spokojenost .
    Jirka
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Do VSP Data jsem donesla telefon HTC Desire, který byl 2,5 roku starý a měl necelý měsíc novou baterii. Z ničeho nic se začal vypínat a nedalo se z něj ani volat.
    Od servisu jsem obdržela informaci, že je vadná základní deska a oprava by vyšla na 3500 minimálně. Pán co mi telefon vydával mi řekl, že by to bylo kolem 4 000 a za to se dá již koupit nový telefon, když viděl, že váhám. Na dotaz co mohu udělat s tímto mi bylo řečeno zahodit.
    Telefon jsem nezahodila, ale koupila jsem si nový. Před vánoci si HTC odvezl otec, který mi hned první týden v lednu zavolal a oznámil mi, že volá z HTC. Dovezl telefon do servisu v Jičíně, tam jej vyčistili, vyměnili vadnou baterku a telefon je naprosto funkční i při větší zátěži. Oprava stála 400.
    Když si vezmu, že bych vyhodila prakticky naprosto funkční telefon, jehož pořizovací cena byla 12500, tak fakt paráda.
    Do servisu jsem napsala a chtěla vyjádření, ale melou si stále svoje, máte vadnou základní desku, žádnou chybu jsme neudělali.
    No mohu konstatovat .... jsou to faaaakt odborníci :-D
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Servis HTC - zkušenosti .....
    Od Zdenek Malinsky v sekci HTC & klony
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 03-05-2012, 14:31
  2. HP Data messenger zkušenosti
    Od onderfaus v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 07-09-2009, 17:16