Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uni nesynchronizuje kontakty

mathyass (47)|6.6.2008 13:08
Ahoj

mel jsem mesic uniho v reklamaci a ted se vratil. Flashnul sem do nej ROMku a vse funguje ok az na jednu "drobnost". Do Windows mobile device center jsem zarizeni pridal a ono se vesele synchronizuje ale v tlefonu nemam porad zadne schuzky zadne konktakty. ALe treba poznamky jako soubory my do my documents nahral. soubor pim.vol v rootu ma velikost asi 500kB coz pokud laicky spravne chapu asi je ze opravdu synchronizaci se naplnil, ale telefon ho jaksi ignoruje.

Nevite jak si vynutit nejak uplnou synchronizaci ? predpokladam ale, ze oddebrani a znovu zarazenim zarizeni do WMDC se provede kompletni synchronizace....

Uz se s tim bavim den ... dokonce jsem prehral jeste i jinou ROMku zda to neni chyba, ale druha se chova uplne stejne ...

Jedna se o ROMku Ranju 7.7

Diky za jakykoli napad ...

PS: Po dobu nepritomnosti meho telefonu sem mel jakysi siemens ktery jsem tez synchronizoval ... ale odinstalvoal sem ten soft tak ten u z by snad do toho kecat nemel ...
mathyass (47)|6.6.2008 13:57
Aha ...tak ted jsem zjistil ze to ze synchronizuje a OK hlasi jen WMDC. Na Unim to pise stridave waiting for network a nebom connected ale synchronizace neprojde .... hlasi to chybu 0x80072EFF
PhSnake (872)|6.6.2008 14:03
Skus google, mne vyhodilo ako druhy tento link
alebo tu
pripadne skus toto

POtom daj vediet ci ti to pomohlo a ako si to vyriesil. BTW mas najnovsi update na WMDC
mathyass (47)|6.6.2008 23:32
Tak zatim se mi to nepodarilo ... na domacim PC ... Vista a WDMC s emi podarilo bez problemu mobil rozjet. Na ntb porad ne ... no napadlo me, jeslti nedela problem WMvare .. nainstlaoval jsem ho vcera a doinstalovaval se nejaky driver pro USB, aby bylo m ozno usb pouzit prave ve virtualnim stroji. ANi ve virtualnim storji mi nechce activesync synchronizovat - cili asi mozna pachatele tedy znam.

Ale ani reinstalace WDMC zatim nezabrala .. no zitra zkusim na domaci PC nainstalovat zmineny WMvare a uvidim...zda to tez prestane fungovat ....

Nejak s emi nechce reinstalovat cely notebook kvuli nejake aplikaci ... navic ani nevim kvuli ktere :)))

Diky zatim za pomoc ... dam vedet jak jsem dopadl
mathyass (47)|8.6.2008 09:04
Tak nakonec jsem to nejak vyresil .... misto reinstalcae WMDC jsem udelal kompletni odinstalaci .. pak restart. .. novou instalaci WMDC a ejhle zafungovalo to ...