Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: asociacia doc a xls

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Instaloval som trial verziu SM office 2008 a po odinstalacii mi TotalCommander CE nepusti subory .doc nativne vo worde. Musim otvorit word a takto to spustit. Neviete ako navratim asociaciu suborov na word mobile???
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

V Total Commanderu podrz stylus na jakemkoliv souboru .doc a dej vlastnosti. Pak klikni na zalozku Asociace...klikni na tlacitko Asociace...tam si otevri slozku Windows a tam bys mel mit nekde pword.exe nebo neco takovyho...ikonku wordu snad poznas...tak na to kliknes...a pak uz jenom potvrdis

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Mám stejný problém, ale tuto záložku nikde nevidím. Co dělám špatně? Díky za pomoc.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od EmiK
    Mám stejný problém, ale tuto záložku nikde nevidím. Co dělám špatně? Díky za pomoc.
    Jakou mas verzi TC?

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Mám v 2.0

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Mne to tiez neslo, ale stiahol som si najnovsiu verziu Total Commandera CE a uz to ide. Dakujem pekne. K tomu mam aj slovencinu, takze parada. Staci iba stiahnut najnovsiu verziu a pojde to.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Díky, problém vyřešen...