Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Kaiser + připojení k internetu přes bluetooth

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Zdravím, googlil jsem googlil, ale nevygooglil, poradí někdo?

Mám HTC Kaiser, mám USB BT v počítači. Chci se napojit z PDAčka na internet přes počítač (tj používat počítač jako "modem")

Jak na to?

S USB BT byl dodán software BlueSoleil, který by to teoreticky měl umět, ale nezadařilo se mi, vítám jakoukoli cestu, nebo aspoň popostrčení

Díky

MB
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Diky za link, ale to je ActiveSync pres Bluetooth - tj nikoli pripojeni na internet pres pocitac...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

No, ale prave AS Ti zprostredkuje sdileni toho pripojeni, ktere mas v pocitaci ...
    V okamziku, kdy mas MDA propojene s PC pres AS, tak Ti na MDA vali internet. Tzn. staci vytvorit BT pripojeni k AS.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

ahaaaaa! dik moc

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Dobrý den, je to už delší čas, řešil jsem stejný problém, i když na jiném zařízení (MDA compact III), tady připojuji jeho řešení, snad vám to pomůže.
    Hledal jsem tak dlouho, jak zprovoznit Skype na T-mobile MDA III s připojením přes BT k PC, včetně odchozích hovorů, až jsem si poradil sám. Tady napíšu malý návod, snad někomu pomůže. Základem je mít v pořádku synchronizaci zařízení s PC přes BT pomocí programu ActiveSync. Mám-li synchronizováno, v ActiveSync v nastavení připojení zadám v záložce Počítač je připojen k: Internet. V zařízení potom v Nastavení záložka Připojení vyberu opět Připojení a v něm na záložce Upřesnit a dále Vybrat sítě jako druhou možnost připojení zadám Bluetooth. Všechno potvrdím OK. Od tohoto okamžiku mám MDAIII připojenou přes BT k PC, používám připojení PC k internetu, takže dostatečně rychlé i pro Skype, mohu volat z MDA jak v rámci Skype tak i na pevné linky s kvalitou velmi srovnatelnou s voláním přímo z PC. Ještě malá poznámka k synchronizaci zařízení s PC. Ta se vám nepodaří, pokud nebudete mít volné příslušné porty pro program ActiveSync. Ty nebudete mít volné, používáte-li např. program BlueSoleil, jako jsem používal já. Po jeho odinstalování a s použitím běžných služeb dostupných ve Win SP Prof. jsem měl najednou po problémech a synchronizace od té doby šlape tak, jak má. Jak po kabelu tak po bluetooth.

Podobná témata

1. Reakcí: 46
    Poslední příspěvek: 04-12-2008, 12:32
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-03-2008, 09:18
  3. Připojení k internetu přes IE (PIE)
    Od rozruchacek_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-06-2007, 22:22
  4. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-03-2006, 18:08
  5. Připojení k internetu přes Bluetooth (LOOX 720, Nokia 6021)
    Od broad v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-01-2006, 15:58