Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Cruise - podsviceni displaye

DD_ (331)|5.6.2008 09:41
Deje se mi takova divna vec a nejak nemuzu prijit na to co to dela tak jestli jste se s tim nekdo nesetkal.
Meni se mi nastaveni podsviceni pri pripojeni na external power.
Rano prijdu do prace nastavim tam 5 minut. Vsechno funguje pusti se sporic a vypne se podsviceni po 5ti minutach.
Dalsi den rano ale kdyz hodim Cruise do kolebky, tak podsviceni je nastavene na 10 minut ale navic se ani po 10ti minutach nevypne.
Musim vlezt do nastaveni podsviceni zmenit to (vetsinou znova na 5 minut) a pak to zase zacne v pohode fungovat.

Netusite co by to mohlo delat ?

Diky,
DD
PhSnake (872)|5.6.2008 11:21
nemas nahodou instalnuty phonealarm? Moze to teoreticky robit nejaka ina app
DD_ (331)|5.6.2008 11:48
PhoneAlarm nemam .. pouzivam SPB PhoneSuite
PhSnake (872)|5.6.2008 12:00
SKus pozret nastavenia tam, ja to nepoznam ale mozno to ti to prestavuje.
DD_ (331)|5.6.2008 12:39
No do toho jsem koukal, a tam mam vsude podstviceni unchanged - mimo to je tam moznost menit jen intenzitu nikoliv ty casy kdy se to vypne. A navic vcera kdy se to taky stalo jsem celej den profil nezmenil, takze nevim jestli to s tim muze souviset. Taky mne to jako prvni napadlo.

No zkusim dneska vypozorovat kdy presne se to stane jestli teda o pulnoci nebo kdy.

Alekss_ce4you (43)|5.6.2008 15:39
Mam SPB PhoneSuite i PocketPlus a zadne blbnuti podsviceni se nedeje, ja s temito softiky vubec zadne problemy nemam, takze spise zkontroluj jeste i dalsi nainstalovane programy.
DD_ (331)|5.6.2008 15:41
JJ ja pouzivam od SPB pomerne dost softu a zadne problemy jsem nemel .. a ani jsem na nich tedka nic nemenil aby byl duvod ze neco takoveho zaclo. No uvidime zkusim zkoumat.