Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vyšel Resco Explorer 2008 for Pocket PC (v7.00)

Zdenek Malinsky (9781)|3.6.2008 18:31
Slovenská firma Resco vydala novou verzi svého klíčového programu Explorer ve verzi 2008 pro Pocket PC.
Nový Resco Explorer 2008 přichází s mnoha přidanými nebo vylepšenými funkcemi, jako jsou: podpora dotykového ovládání, která umožňuje snadno procházet soubory a složky pomocí prstů, tj. bez nutnosti použit stylus, virtuální složka, která umožňuje rychlý přístup do všech dokumentů, obrázků, audio souborů v jedné složce. S novým "Rychlým hledání" můžete začít psát jméno nebo první písmena hledaného souboru a Resco Explorer 2008 bude filtrovat odpovídající soubory při psaní.

A další užitečné funkce:
* Přizpůsobitelný panel nástrojů
* Velká tlačítka panelu nástrojů optimalizovaná pro ovládání prstem
* AES šifrování
* FTP modul kompletně přestavěn, přidáno zabezpečení
* Výrazné zvýšení rychlosti v modulu registru
* Vyšší rychlost načítání položek složek
* A mnoho drobných vylepšení a odstranění chyb verze předchozí


Domovské stránky aplikace jsou zde, kde si můžete rovněž stáhnout trial verzi (platí 7 dní od instalace).




CommanderZ (1798)|3.6.2008 21:55
Uz predchozi verze byla tutovka. Timhle Resco definitivne odskocilo Total Commanderu a spol. Za tuhle vlnu touch-optimized softwaru musime iPhonu opravdu podekovat.
Zdenek Malinsky (9781)|3.6.2008 22:22
TC je přeci jen o dost levnější a ne každý využije všechny fce RE.
Lutri_ce4you (143)|3.6.2008 22:54
A je v češtině, když to dělají kluci na slovensku? Já totiž nemohu najít, kde by se to dalo přepnout :(
Docent (1234)|4.6.2008 00:29
To CommanderZ: No nevím, já mám koupený Resco Explorer 2007 a skoro ho nepoužívám, ale TC denně... Když je někdo odkojen DOSem, tak holt si na ty windowsovské opičárny nikdy pořádně nezvykne :D .
CommanderZ (1798)|4.6.2008 09:19
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]TC je přeci jen o dost levnější a ne každý využije všechny fce RE.[/QUOTE]
Jenze prave to nove ovladani je neco, co vyuzije kazdy, kdo takoveho spravce pouziva. I kdyz verim, ze je tu spousta zarytych stylusaru :sarcastic:
lenivyventil (103)|4.6.2008 09:30
Cestina ani slovencina tam nie je ale je to v dlhodobom plane...
TheMelin (1642)|4.6.2008 13:36
český trh pro ně asi není tak exlusivvní, aby se dělali s češtinou, ikdyž věřím, že by jim to moc práce nedalo :)
Zdenek Malinsky (9781)|4.6.2008 16:30
Pokud se nepletu, tak nemají v nabídce žádnou aplikaci v ČJ nebo SJ a stejné je to s firemními webovkami. :?
TheMelin (1642)|4.6.2008 16:37
Přesně. Možná byy se k tomu měli postavit komunitně jako SBSH, kde lidé jim ty překlady dělají. Alespoň by si ušetřili práci a zvýšili i o něco výdělek. Myslím si, že některé lidi absence češtiny odradí.
Keddie_ce4you (49)|5.6.2008 13:18
Program jsem si včera nainstaloval a zkouším ho. Jen nejsem schopen nastavit velké ikony v toolbaru. Mělo by to jít přes Menu - Option - Customize... Na záložce Toolbar zaškrtnu Large Icons, potvrdím Done a nic. Pořád jsou malé. A to jsem si snížil počet tlačítek na minimum, aby se tam velká vlezla. Nevíte, kde dělám chybu? Povedlo se to někomu nastavit? Mám Loox N560 a WM5.
Zdenek Malinsky (9781)|5.6.2008 13:47
Zkus přidržet na ikoně stylus, možná to dá možnosti.... Na Spb to tak funguje, tak možná i zde.:?
DD_ (331)|5.6.2008 15:35
[QUOTE="Keddie"]Program jsem si včera nainstaloval a zkouším ho. Jen nejsem schopen nastavit velké ikony v toolbaru. Mělo by to jít přes Menu - Option - Customize... Na záložce Toolbar zaškrtnu Large Icons, potvrdím Done a nic. Pořád jsou malé. A to jsem si snížil počet tlačítek na minimum, aby se tam velká vlezla. Nevíte, kde dělám chybu? Povedlo se to někomu nastavit? Mám Loox N560 a WM5.[/QUOTE]

Hm divne, ja jsem je zkusil zrusit ty velke ikony v pohode a pak jsem podle toho jak to popisujes nastavil znovu Large dal Done a mam je Large.
Mam tam 7 ikon - v podstate tech prvnich 7.
Keddie_ce4you (49)|6.6.2008 12:33
Tak jsem zkusil Resco Explorer odinstalovat a nainstalovat znovu a pořád nic. Jestli nebude problém v tom, že mám VGA obrazovku. Funguje to někomu na VGA?
Keddie_ce4you (49)|18.6.2008 14:08
Včera, 17. června, vyšla verze 7.01, která můj problém vyřešila. Ihned po instalaci se mi i na VGA obrazovce zobrazily velké ikony na spodní liště. Takže jsem maximálně spokojený :)
David_ce4you (199)|20.6.2008 12:29
Ještě jsem ani nestačil nainstalovat 7.01 a už tu máme 7.02.
godz (168)|28.8.2008 14:53
tak už mám verzi 7.03, ale radši mám total. resco používám jen proto, že přes něj jde jednoduše odeslat soubor přes BT a hlavně protože má todayplugin s linkem na upravení přidělení paměti, což se svými 64Mega hojně využiju hlavně při používání IGO8