Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: Vyšel Resco Explorer 2008 for Pocket PC (v7.00)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Slovenská firma Resco vydala novou verzi svého klíčového programu Explorer ve verzi 2008 pro Pocket PC.
    Nový Resco Explorer 2008 přichází s mnoha přidanými nebo vylepšenými funkcemi, jako jsou: podpora dotykového ovládání, která umožňuje snadno procházet soubory a složky pomocí prstů, tj. bez nutnosti použit stylus, virtuální složka, která umožňuje rychlý přístup do všech dokumentů, obrázků, audio souborů v jedné složce. S novým "Rychlým hledání" můžete začít psát jméno nebo první písmena hledaného souboru a Resco Explorer 2008 bude filtrovat odpovídající soubory při psaní.

A další užitečné funkce:
    * Přizpůsobitelný panel nástrojů
    * Velká tlačítka panelu nástrojů optimalizovaná pro ovládání prstem
    * AES šifrování
    * FTP modul kompletně přestavěn, přidáno zabezpečení
    * Výrazné zvýšení rychlosti v modulu registru
    * Vyšší rychlost načítání položek složek
    * A mnoho drobných vylepšení a odstranění chyb verze předchozí

Domovské stránky aplikace jsou zde, kde si můžete rovněž stáhnout trial verzi (platí 7 dní od instalace).

Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

Uz predchozi verze byla tutovka. Timhle Resco definitivne odskocilo Total Commanderu a spol. Za tuhle vlnu touch-optimized softwaru musime iPhonu opravdu podekovat.

Registrace
    Mar 2004

TC je přeci jen o dost levnější a ne každý využije všechny fce RE.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

A je v češtině, když to dělají kluci na slovensku? Já totiž nemohu najít, kde by se to dalo přepnout

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

To CommanderZ: No nevím, já mám koupený Resco Explorer 2007 a skoro ho nepoužívám, ale TC denně... Když je někdo odkojen DOSem, tak holt si na ty windowsovské opičárny nikdy pořádně nezvykne .

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    TC je přeci jen o dost levnější a ne každý využije všechny fce RE.
    Jenze prave to nove ovladani je neco, co vyuzije kazdy, kdo takoveho spravce pouziva. I kdyz verim, ze je tu spousta zarytych stylusaru :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Cestina ani slovencina tam nie je ale je to v dlhodobom plane...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

český trh pro ně asi není tak exlusivvní, aby se dělali s češtinou, ikdyž věřím, že by jim to moc práce nedalo

Registrace
    Mar 2004

Pokud se nepletu, tak nemají v nabídce žádnou aplikaci v ČJ nebo SJ a stejné je to s firemními webovkami. :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Přesně. Možná byy se k tomu měli postavit komunitně jako SBSH, kde lidé jim ty překlady dělají. Alespoň by si ušetřili práci a zvýšili i o něco výdělek. Myslím si, že některé lidi absence češtiny odradí.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Program jsem si včera nainstaloval a zkouším ho. Jen nejsem schopen nastavit velké ikony v toolbaru. Mělo by to jít přes Menu - Option - Customize... Na záložce Toolbar zaškrtnu Large Icons, potvrdím Done a nic. Pořád jsou malé. A to jsem si snížil počet tlačítek na minimum, aby se tam velká vlezla. Nevíte, kde dělám chybu? Povedlo se to někomu nastavit? Mám Loox N560 a WM5.

Registrace
    Mar 2004

Zkus přidržet na ikoně stylus, možná to dá možnosti.... Na Spb to tak funguje, tak možná i zde.:?

DD_ DD_ je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od Keddie
    Program jsem si včera nainstaloval a zkouším ho. Jen nejsem schopen nastavit velké ikony v toolbaru. Mělo by to jít přes Menu - Option - Customize... Na záložce Toolbar zaškrtnu Large Icons, potvrdím Done a nic. Pořád jsou malé. A to jsem si snížil počet tlačítek na minimum, aby se tam velká vlezla. Nevíte, kde dělám chybu? Povedlo se to někomu nastavit? Mám Loox N560 a WM5.
    Hm divne, ja jsem je zkusil zrusit ty velke ikony v pohode a pak jsem podle toho jak to popisujes nastavil znovu Large dal Done a mam je Large.
    Mam tam 7 ikon - v podstate tech prvnich 7.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Tak jsem zkusil Resco Explorer odinstalovat a nainstalovat znovu a pořád nic. Jestli nebude problém v tom, že mám VGA obrazovku. Funguje to někomu na VGA?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Včera, 17. června, vyšla verze 7.01, která můj problém vyřešila. Ihned po instalaci se mi i na VGA obrazovce zobrazily velké ikony na spodní liště. Takže jsem maximálně spokojený

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Konecne Resco Explorer 2008 v7.05 CZ
    Od bkf1_ce4you v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 31-07-2009, 13:49
  2. Resco Explorer 2003 v5.00
    Od Banana_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 14-02-2006, 16:00
  3. Resco Explorer v5.22