Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iGO8 - vlastní ikony POI

guffy (16)|3.6.2008 16:40
Kolegové nevíte někdo, jak si vytvořit proužek s vlastními ikonami k POI do iGO8 ve formátu bmp. Originální nebo ty, které se zobrazují ze skinů, které tam používám mi nesedí. Rád bych si např. udělal vlastní sestavu ikon z www.poi.cz, nějak ko komprimoval do toho proužku .bmp a pak nahrál na kartu s iGO8.
Prosím radu: jak vytvořit a kam na kartě umístit.

Moc děkuji za odpovědi a rady. :)
aromic_ce4you (9)|7.7.2008 08:07
[QUOTE="guffy"]Kolegové nevíte někdo, jak si vytvořit proužek s vlastními ikonami k POI do iGO8 ve formátu bmp. Originální nebo ty, které se zobrazují ze skinů, které tam používám mi nesedí. Rád bych si např. udělal vlastní sestavu ikon z www.poi.cz, nějak ko komprimoval do toho proužku .bmp a pak nahrál na kartu s iGO8.
Prosím radu: jak vytvořit a kam na kartě umístit.

Moc děkuji za odpovědi a rady. :) [/QUOTE]

Mam stejný problém a hledám program jak toto udělat. Prozatím jsem si vypomohl trošku jiným způsobem.
Ze skinu Cbolumar01-1.zip, který je ve vlákně tuning iGO8 jsem okopíroval proužek ikon v souboru ui_igo8\common\poi_mapclose.bmp do skinu diMka1113.zip (jde to i do jiného skinu), který používám a po restartu se vše rozběhlo.:?:
Není to úplně všechno co bych si představoval, ale je to lepší než modrá mini kolečka z bílou tečkou uprostřed.

Pokud problém vyřešíš nějak lépe poděl se zprávou.

Dík
zalozak (1)|10.7.2008 21:35
A ikonky z POI.cz by někdo neměl.Moc prosím.;) ;) ;)
maxtreme (248)|23.7.2008 20:41
Dobry den,
pouzivam skin diMka 1.3.7 ale nevyhovuji mi poi ikony (jsou tam vychozi od iga).. nevim si vsak rady s jejich upravou tak vas chci poprosit jestli by jste mi mohl nekdo poi ikony ve forme (napr logo benziny shell, ci omv atd) proste loga a ne jen modre bubliny integrovat do tohoto skinu..
Byl bych vam moc vdecny..
maxtreme (248)|23.7.2008 20:52
chtel bych tam ikonky z tohohle..
olesko (5)|23.7.2008 20:59
Tady jsem udělal malý návod, na to jak změnit POI.
[CODE]http://rapidshare.com/files/127296048/uiigo8.rar[/CODE]

Po rozbalení vlož sloužku "ui_iGO8" k souborům data.zip, .exe, branding.zip atd. Tato složka bude nadřazená data.zip i skinům. Návod uložen v .rar souboru.
TruckeR88 (1)|9.8.2008 13:38
[QUOTE="zalozak"]A ikonky z POI.cz by někdo neměl.Moc prosím.;) ;) ;) [/QUOTE]

Připojuji se, POI.cz ikonky jsou velmi povedené, přešel jsem z TomToma, kde bylo vkládání poi i s obrázky velmi jednoduché. A velice jsem si na ně zvykl.
olesko (5)|11.8.2008 20:40
ikonky z POI.cz jsou ve formátu 22x22 pixelů, do IGO8 potřebujete ikony o rozměru 32x32 pixelů