Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: MDA II a synchronizace Inboxu pres Exchange (MMIS)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Vcera jsem z MDA II vyndal SIM, abych si mohl pohrat s Nokii 6230 a bohuzel jsem zapomenl vratit baterii, takze za hodinu a pul jsem mel cisty stroj v tovarnim nastaveni
    I kdyz jsem nemel zalohu, tak se mi jiz podarilo vse nainstalovat a rozchodit. Bohuzel nechodi vzdalena synchronizace emailu s Exchange pres GPRS. Pritom vse az do resetu bylo v naprostem poradku. Dostanu jen hlasku SYNC_ERROR 5, o ktere na MS moc informaci neni. Konzultoval jsem to i s nasim adminem a zavada bude na 99% opravdu v MDA - s MMIS nic neprovadel. Synchronizace kalendare probehne bez prblemu,
    Zkusil jsem procistit mailbox, stahnout jen hlavicky zprav za jeden den a bez priloh - bez vysledku
    Spustil jsem i verbose logovani - ActiveSync ze serveru stahne seznam slozek a pak pozada o emaily a vrati se mu SYNC_5 error.
    Provedl jsem i druhy hard reset. zadna zmena.
    Privitam kazdou Vasi radu.

Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Nebude se Ti to libit, ale proved HR. Vyzkousej zda-li to bude chodit na cistem zarizeni. Pokud ano, tak postupne nahravej dalsi programy az zjistis, ktery to zpusobil.

PS: Nekdy to muze zpusobovat i lokalizace...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od reditel

Nebude se Ti to libit, ale proved HR. Vyzkousej zda-li to bude chodit na cistem zarizeni. Pokud ano, tak postupne nahravej dalsi programy az zjistis, ktery to zpusobil.

PS: Nekdy to muze zpusobovat i lokalizace...
    Diky, ale asi to tim nebude. Nas admin pustil
    netmonitor a zjistil, ze nastane http chyba 500 pri komunikaci MMIS a MS Exchange. Myslime si, ze po HR zustavaji v 'MS Exchange informace o predchozi synchronizaci (pred HR), ktere jsou po HR neplatne...

Podobná témata

1. VOX Synchronizace s MS Exchange
    Od Dundy_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 28-05-2007, 22:39
  2. synchronizace s outlookem a exchange uctem ve vpn pres wifi
    Od mallox v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-03-2007, 22:09
  3. Chodí někomu synchronizace dat s Exchange pres GPRS?
    Od Elektrikar_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 12-10-2005, 14:25
  4. Synchronizace jiných složek než Inboxu !!
    Od j333x v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-12-2004, 17:12