Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Wifi na MioP550

Kiker (3)|1.6.2008 17:04
Na tom to fore sa toho o wifine popisalo, no nik tu nenapisal navod ako spojazdnit Mio P550 s domacou wifi sietou.
Co som tu cital, tak sa to nikomu nepodarilo. Mne sa to tiez este nepodarilo, no v praci mame vedla T-Com a na ten sa v pohode pripojim.
Ja mam doma Netgear WG111 v.2, pocitace su OK ale Mio sa pripoji tak na cca 5-8s a potom spojenie padne.
Viete niekto pomoct?
radek2 (15)|1.6.2008 22:34
P550 používám na wifi normálně,ale nefunguje mi se šifrovaným připojením (ani v kanclu,ani v různých hotelech),doma teď mám BELKIN,předtím než odešel tak D-LINK,používám DHCP,připojení na router chráněno filtrací MAC adres.Žádné zvláštní nastavení na PDA nemám,vše origo nastavení.
Kiker (3)|3.6.2008 12:29
ja sa tiez pripojim ako som pisal, ale na domacu siet kde su prepojene PC ani tuk..
mam wifi napojenu na router, siet rozvetvena do dvoch PC a satelitu. Notebook aby som nemusel napajat cez kabel, tak mam na jednom PC wifi usb kluc a cez neho sa v poho pripojim na notebooku. Cez Mio sa tan pripojit neviem. Vsetko je otvorene bez sifrovania...
Na miu wifinu vidim...
radek2 (15)|3.6.2008 22:43
Aha, asi bude problém tady,nevím jestli 550ka podporuje adhoc připojení,teď jsem to zkoušel hledat, ale nenašel, já se připojuji přímo k routeru s wifi, to je jako infrastrukture,možná by stačilo jen nastavit pevnou IP adresu a masku na MIU,protože ono normálně čeká na přidělení IP z DHCP serveru(v origo nastavení).
jlital (2)|4.6.2008 21:26
mám wifi EDIMAX BR-62004wg a nemám žádné problémy se připojit a to jsem opravdu začátečník. Mohu toto doporučit:yes: