Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 53

Téma: WM6.1 CZ Polaris ROM (19209.1.0.2)

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

Tak konecne. je to sice starsi build, casom nebude problem spravit novsi. Obsahuje(aspon myslim ja nerad pisem taketo veci):

!!!Pre tych co este nie su odblokovani - SuperCID!!! Treba spravit HardSPL stahovat tu a postupovat podla instrukcii na obrazovke. Ak si niekto nie je isty radsej sa najprv spytat tu na fore, pripadne precitat si relevantne thready

1-Calc Lite
    Advanced Config
    Kaiser Tweak
    PocketXpdf
    NoData
    HTC End Key
    Voice Speed Dial
    HTC Audio Manager
    HTC Streaming media
    HTC Voice recorder
    HTC Album
    Enlarge title bar
    XnView
    BT Quick link
    HTC Camera 5
    HTC Equalizer
    HTC GPS Tool
    WkTask Manager
    HTC Home
    Intellipad
    HTC Large Title Bar
    RSSHub
    Action Screen
    IA Zip
    Random Access
    Inbox menu rozsirenie(mark all read/delete all)
    Opera 9.5 (treba doinstalovat) - pozor treba instalovat do device, nie storage, nie je to plna instalacia, takze na ine rom nepojde
    Opera 8.65
    Fring
    PHM Notepad
    SynchroTime 0.95
    Total CMD
    TomTom 6.203
    QuickMenu (kaskadove startmenu)

Po flashi treba nechat prebehnut customizaciu. Rom je Pre Orbit2 – ma inak ulozene tlacitka - treba si to zmenit v nastaveniach. Po nastartovani a kalibracii (preto sa neresetuje samo) treba z ‘\\Windows\Po Spusteni’ vymazat subor welcome.lnk. Nema klavesnicu so specialnymi nasimi vychytavkami ako "ľšý" apod, su freewarove co si mozete doinstalovat.
    Nejake screenshoty su na stranke so starou rom

Ak niekto spravi lepsi popis budem len rad, idem pracovat na Artemis WM6.1CZ A Universal. Pripadne bugy plz sem alebo mne na ICQ/MSN/PM

Storage: 128.79MB free
    RAM: 59.5MB free

A tu mozete stahovat

A nakoniec podakovanie JCHYM-ovi z mio fora za laskave poskytnutie niektorych prekladov. a klasika mamaich, bepe, udk a mnoho dalsich z xda-developers za vedomosti a ich tooly, bez ktorych by nieco taketo nebolo mozne. VDAKA
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

ak sa najde niekto kto vie robit provxml, dajte vediet. Ak chce nejaky kuchar navod ako pocestit v zasade akykolvek wm6.1 staci sa ozvat spravim nejake howto.

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

už někdo odzkoušel??

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

zatial asi len ja :-) ale uz nejake beta buildy boli vonku... Isli. Problem je ze kto si to stiahne je lenivy sa mu napisat ci to ma nejaky bug a pod. Feedback by mi bodol. Keby to Bola WWE rom do troch dni by mala diskusia na xda 3 strany (

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od PhSnake
    ak sa najde niekto kto vie robit provxml, dajte vediet. Ak chce nejaky kuchar navod ako pocestit v zasade akykolvek wm6.1 staci sa ozvat spravim nejake howto.

Prosimte mel bys nejaky navod jak pocestit romku, nejake kuchtim pro kaisera tak klido testnu cestinu do toho nacpat

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Prave flashujem a par info napisem zajtra po dni testovania.
    Teraz mozem povedat len tolko ze po premenovani suboru na POLAIMG.nbh sa mi flashovanie uspesne podarilo priamo z karty.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Prve poznatky

+ plusy

Celkom rychle, preklad velmi dobre

Potesil ma totalcmd a 1-calc aj ked bez prekladu (anglicania s ich sprostymi jednotkami ma vzdy vytacaju)
    dalej fring a konecne aj prvykrat fungujuci program noData
    Tomtom tiez nieje na zahodenie ak ked osobne nepouzivam...ja som vsak fanusik FULL roms teda s co najviac aplikaciami

wifi bez problemov

threaded sms - ani neviem ako sa to preklada.

- minusy

Chybajuce programy podla mna:
    battery status a hlavne pimbackup
    nejaka normalnejsia klavesnica

BUGY

* prebytocny prazdny adresar games,

* dobre by bolo vypnut Mshit otravuje kedze to naozaj otravuje aj ked len raz

* task manager v programoch a spravca uloh v nastavenie spustaju rovnaky subor.okrem toho ikonka v nastaveniach je nespravna.

* Touch flo - start a koniec bez problemov,
    chybne popisy na jednej zo stran (koly,Kalend,Manaer komunikace)
    dalsia nefunguje - resp linky su na neexistujuce subory
    inak v poriadku

* par neprelozenych programov ako pocketxpdf,fring alebo HTC tools - to len pre informaciu, vobec neviem ci existuju v CZ alebo SK

Celkovo :yes: :yes: :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

scigo: Ak sa ti chce pohrat s prekladmi vitaj. Problem je ze prekladat kazdu app chvilu trva a na to naozaj nemam cas, co to som prelozil snazil som sa to najpodstatnejsie. Ja som o tom pisal pri mojej prvej CZ artemis ROM, ze pomoc treba. ten tsk mgr pozrem. "M$shit otravuje" neviem ako vypnut :-( ak niekdo vie... Problem s Touch flo je v tom ze provxml nema sa rado s nasimi vychytavkami čžť a pod. skusim riesit cez nejaky reg. to ze niektore app nejdu cez to spustit je mozne, neskusal som, skusim a opravim

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Phsnake... ja nekritizujem, aspon si to dufam tak pochopil. Skor take review. Preto som pisal co sa mi paci aj co nie. Velmi rad pomozem a aj preto skusam tu romku. Rozmyslal som aj nad tym ci by nebolo vhodne urobit ju WWE a dat na xda-developer. Mal by si vacsi feedback co sa tyka chyb. Ako som pisal super ze si tam dal tolko roznych programov.

Inak co sa tyka battery status je to dost podobne task manager aspon podla mna a tak je len odazka vkusu co pouzivas. No ten PIMbackup chyba ak casto flashujes.

Skusil uz niekto tu ROMku...podla mna je ozaj dobra a to som ich vyskusal par.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

scigo: poho ja viem len na vysvetlenie aj pre inych do buducnosti. BTW: nie je prob spravit aj full, ozvem sa ti na icq, dam ti iny link :-)

Jumbo: Ozvi sa na ICQ/MSN/Skype... mam ich v podpise. Alebo ak pockas, spravim nejake howto, len som zatial nemal cas)

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od PhSnake
    Ak chce nejaky kuchar navod ako pocestit v zasade akykolvek wm6.1 staci sa ozvat spravim nejake howto.
    Ahoj, v tvém přispěvku píšeš, že není problém počeštit jakékoliv WM 6.1. Mám E-TEN M700 a ofico češtinu, ale po počeštění WM 6.1 nechodí SMSky a nějaké malé problémy.
    Pošleš nějaký návod jak na to ?? Nebo link, jestli jso to už dal někam na net ??? Dík

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

PhSnake.. Super skělá romka POLARIS PhSnake WM6.1 CZ Rom moc děkuji.Budeš dále ladit tuto romku opravíš bugy o kterých píše "majo_scigo".Rád se připojím testování.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

budem ladit, len teraz sa snazim spravit funkcnu CZ pre Aretemis a Uni... O chybach viem niektore mozno aj ako fixnut...

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

zdravim bude nejaky update? :-)

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

taky čekám jak na boží smilování

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední