Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Artemis - vypadává GSM

Bucci_ce4you (217)|29.5.2008 21:12
Zdravim,
mam Artemise... stáří cca 3 měsíce (žel bohu bez záruky), v uzavřenejch místnostech vypadává signál, venku jen vyjímečně.
Byla tam Artemis Touch 4.02 full no Cube ROM, nyní TOM B&B v5 ROM

Radio 3.08.90 a nyní 3.18.90

Výsledek se i po změně ROM a Radia nezměnil, možná to bude něco na desce.... případně neměl by někdo nějakou radu co by mohlo pomoct? Celou novou desku je nesmysl kupovat...
Bucci_ce4you (217)|29.5.2008 21:13
Jen bych dodal, že i v místnostech se kolikrát dle battery statusu drží signál mezi 78 - 38% - víc ne... venku normálně 64 - 100%

fakt už si nevim rady... co by případně mohlo pomoct
Nesli (409)|29.5.2008 21:32
To je otazka, myslim ze sila signalu fakt nehraje roli , a pokud nepomohlo ani prehrani Radio ROM...
Ono se dosti stava ze GSM moduly u MDA umiraji, tohle muze byt nejaky predstupen ci to takhle muze drzet i nekolik let, kdo vi...
...Jeste otazecka - vypadava jako tak ze to ztrati jen signal??(pak by mohla byt treba jen uvolnena antena ci tak neco) nebo Uuplne vypadne GSM modul? (Tj v commmanageru nejde ani zapnout a pak to po chvili napise at tam hodis pin) - to by znamenalo umirajici GSM modul, to se mi stalo u Qtek 9090 a pak i u TyTna( ale ten za to nemohl, jebn*l jsem s tim nedopatrenim poradne o zem:) )
..Je tam dulezite zda jde ci ne pri te nefunkcnosti zapnout/vypnout GSM v commmngr...:oops:
Nesli (409)|29.5.2008 21:40
Jen pro dodatek, bohuzel kdyz obejde GSM, tak bud nova deska nebo mit z MDA PDA:evil: ;)
Bucci_ce4you (217)|29.5.2008 21:41
comm manager funguje normálně, přepínání na letadlo, vypínání/zapínání samotného telefonu vše v normálu, pouze vypadává signál, kolikrát mi přijde zpráva, že se mi někdo pokoušel dovolat, případně vypadne hovor a artemis píše, že hledá signál
Nesli (409)|29.5.2008 21:49
Takze to pak nechce pin?
to vypada na nejake trable s antenou..ono by to i trosku vysvetloval ten signal, ono venku je silnejsi, tj i kdyz by treba antena nefungovala, mozna by ten zbytek to tam je jeste nejakej signal zachytil, no a v mistnosti je slabsi, tj by to vypadlo...
..Nevim, je to jedna z moznosti...ci je bug uplne nekde jinde...
Bucci_ce4you (217)|2.6.2008 09:28
tak jsem si fakt oddychnul....

už jsem pomalu skákal přes palubu s tím, že je špatná deska, nakonec se ovšem ukázalo, že "prostřední" kryt, kde je kovová anténa pro GSM byl nějak špatnej.... po jeho výměně vše šlape jak hodinky....
Nesli (409)|2.6.2008 15:24
No vidis, konec dobry, vsechno dobre;)