Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Navigace do mobilu Nokia E65

Nováček
    Registrace
    May 2008

Zdravím pánové,
    jak jsem si procházel tyto diskuze, našel jsem spoustu zajímavých informací, ale bohužel, tu info kterou jsem hledal jsem nenašel. Proto se chci zeptat, zabýváte se na této stránce i navigacema do mobilu, konkrétně mobil Nokia E65 s nav. TT6. Kdysi mi to dělal známý, potřebuji aktualizovat mapy a bohužel jsem neměl možnost odchytit způsob jak to dělal. Hledám proto podrobnější návod, jak do toho, aniž bych přišel o tu stávající navigaci. Jsem na ní závislý. Popřípadě, jestli nevíte o nějakých stránkách, kde se tímto přímo zabývají.

Děkuji za jakoukoli odpověd.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

No, mozna to bude take tim ze je tohle server s WM zarizenima, a ne se Symbianem
    Na druhou stranu TT by mel jet vesmes stejne, napis primo do vlaken kde se TT resi, urcite poradi, staci pohledat
    offtopic :Nebo tam hod IGo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Hledal jsi dobre ,ale na spatnych strankach. Hledej fora kde se zameruji na system symbian.

DD_ DD_ je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2010

A jenom takova poznamka pro TT6 nejsou nove mapy uz asi rok, takze nevim jak stare mapy tam mas, ale aby jsi vubec mel co aktualizovat ).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2005

koukni na symbianforum, tam takove veci docela resi.. a jak jsem se z prvnich prispevku dozvedel, nove mapy nejsou (nekdo tam psal ze posledni jsou 9 mesicu stare)..

Podobná témata

1. GPS-navigace do mobilu
    Od vekama@seznam.cz v sekci Ostatní využití GPS
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-11-2009, 11:55
  2. SMS z mobilu do PC
    Od HonzaK_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-01-2007, 15:39
  3. NOKIA LD-3W vs. Statická navigace
    Od Leon2414 v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 6