Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Navigace do mobilu Nokia E65

Lomaxx (1)|29.5.2008 19:38
Zdravím pánové,
jak jsem si procházel tyto diskuze, našel jsem spoustu zajímavých informací, ale bohužel, tu info kterou jsem hledal jsem nenašel. Proto se chci zeptat, zabýváte se na této stránce i navigacema do mobilu, konkrétně mobil Nokia E65 s nav. TT6. Kdysi mi to dělal známý, potřebuji aktualizovat mapy a bohužel jsem neměl možnost odchytit způsob jak to dělal. Hledám proto podrobnější návod, jak do toho, aniž bych přišel o tu stávající navigaci. Jsem na ní závislý. Popřípadě, jestli nevíte o nějakých stránkách, kde se tímto přímo zabývají.

Děkuji za jakoukoli odpověd.
Nesli (409)|29.5.2008 19:58
No, mozna to bude take tim ze je tohle server s WM zarizenima, a ne se Symbianem:D :D
Na druhou stranu TT by mel jet vesmes stejne, napis primo do vlaken kde se TT resi, urcite poradi, staci pohledat;)
offtopic :Nebo tam hod IGo :D
TheMelin (1642)|29.5.2008 20:01
Hledal jsi dobre ,ale na spatnych strankach. Hledej fora kde se zameruji na system symbian.
DD_ (331)|30.5.2008 09:38
A jenom takova poznamka pro TT6 nejsou nove mapy uz asi rok, takze nevim jak stare mapy tam mas, ale aby jsi vubec mel co aktualizovat :)).
Marty-McFly (384)|30.5.2008 12:16
koukni na symbianforum, tam takove veci docela resi.. a jak jsem se z prvnich prispevku dozvedel, nove mapy nejsou (nekdo tam psal ze posledni jsou 9 mesicu stare)..