Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Cruise (P3650) - folie na display

DD_ (331)|29.5.2008 15:37
Zdravim, resil jste uz nekdo nejakou alternativni folii na display ?
Jedineho koho jsem nasel ze vyrabi folii primo na Cruise je Brando, jenze ti se moc neparali s tim jak vyrezat diry na repro a kameru, takze tam vyrizli celej kus folie v techto mistech coz se mi moc nezamlouva.
Nejlepsi mi prisla original folie ktera ke Cruisovi byla, bohuzel se mi ji podarilo nestastnou souhrou nahod solidne poskrabat takze se stala celkem nepouzitelnou.
Nevite nekdo jestli se nekde daji sehnat original folie od HTC nebo kdo vyrabi nejakou takovou ktera je presne vyrezana a podobne kvalitni ?
Maci (41)|22.6.2008 14:04
prodávají jí na www.sunnysoft.cz, má přesně ten obdélkíkový výřez na repráček s diodkama a kruhový na foťák. Taky jí maj v Praze na Zličíně v Electroworldu.
berczo (68)|22.6.2008 19:28
Já používám tu Brando antireflexní (ten výřez je opravdu malý a vůbec mi nevadí) a jsem maximálně spokojen .... ;)
radar314 (2)|23.6.2008 02:37
Používám taky antireflexní Brando a jsem poměrně spokojenej. Nicméně už je to moje 3 fólie a to mám Cruise od Dubna. Nechápu jak to dělám, ale zkrátka se mi podaří jí většinou nějak škrábnout a podobně. Originální mi vydržela asi jenom dva týdny.
DD_ (331)|23.6.2008 13:56
[QUOTE="Maci"]prodávají jí na www.sunnysoft.cz, má přesně ten obdélkíkový výřez na repráček s diodkama a kruhový na foťák. Taky jí maj v Praze na Zličíně v Electroworldu.[/QUOTE]


Muzete mi poslal odkaz na sunnysoftu, nikde jsem tam tu folii nenasel. Nasel jsem jen Brando o ktere jsem psal.
Diky.
radar314 (2)|23.6.2008 14:17
Já mám tu co si popisoval :-)