Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Preshranicni navigace CR-Nemecko

kultus (418)|28.5.2008 22:22
zdravim objevil se u mne pozadavek na preshranicni navigaci bohuzel jsem v Tomtom 6 nenasel automatickou zmenu mapy pomuze prosim nekdo??? Pojedu do nemecka takze mam dve sady map nevim ale jak to sesouladit bez rucniho prepinani mezi nima...
boban1108 (72)|29.5.2008 04:49
To máš smůlu. To nejde. Lze vždy použít jen jednu mapu. Pokud jedeš z ČR do Německa, pak lze tuším najít mapu, kde je podrobně Německo a hlavní cesty u nás. To by mělo stačit. Ale z paměti nevím, která to je.
kultus (418)|29.5.2008 07:22
aha tak jsem si myslel ze to tak dopadne bohuzel zminenou mapu jsem nikde nenasel...stejne diky
Stehnak (78)|29.5.2008 08:24
Reseni jsou (pokud chces mit detajlne Nemecko i CR):
starsi: Central Europe 660 (tusim 800 MB)
novejsi: Western and central Europe 675 (1,7 GB).
kultus (418)|29.5.2008 16:53
mam jen 2GB kartu a na ni jeste jine veci takze smula stejne diky budu se muset spolehnout na nove iGO8
DD_ (331)|30.5.2008 09:31
Jj tohle ma TomTom oproti iGo dosti nevychytane, a bohuzel reseni s kterym mistri z TT prisli je ze vydame proste jednu obrovskou mapu.
Problemy tu jsou 2 .. jeden ze mapa je velka a tudiz ne kazdemu se ruzne vejde na kartu atd, dalsi je jeji pomalost protoze obsahuje tisice mest, a jelikoz TT neumi na zacatku vyber statu, tak proste prohledava vsechna mesta v te mape.
sh0tek_ce4you (163)|2.6.2008 13:33
[QUOTE="DD"]Problemy tu jsou 2 .. [/QUOTE]
Ja bych pridal jedno plus - pokud nemate v iGu verze map ktere jsou vzajemne "kompatibilni" (nevim jak to jinak nazvat :) ) tak se pres hranice nedostanete... viz caste problemy se staty byv. Jugoslavie resp. jejich prekotneho update - obcas vas iGo posle ze Slovinska do Chorvatska pres Madarsko :D
tortoise (546)|2.6.2008 16:41
A to se vám někdy stalo s oficální verzí nebo ty problémy mají mapy "nakoupené" na rapidshare?
Docent (1234)|2.6.2008 20:24
Na Rapidshare jsou, bohužel pro platící zákazníky, novější verze programů... Já koupil polskou Automapu, na webu výrobce je verze 5.07, na polském fóru jsem našel oficiální informaci výrobce, že nová verze bude k dispozici o prázdninách, a ejhle, na Rapidshare je 5.09... I když podle jistých indicií je patrné, že to na Rapidshare dává, včetně oficiálně nedodávaných balíků map, nějaký jejich zneuznaný vývojář...