Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 11 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 160

Téma: Language Extender a automatické doplňování slov

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... a zde je již zmiňovaná verze pro MDA2 - tj. cab soubor s IMEI protection = není potřeba sériové číslo ale nelze instalovat na žádné jiné PDA než to, které má IMEI T-mobilu (opět publikováno se svolením MC)...

PavelR.
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Díky, díky..
    Bude tato verze konečně chodit s novějšími ROM mda2ky?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Nová verze češtiny ( build 3767 ) funguje s verzí ROM 1.72.00WWE, Radio 1.14.00, Protokol 1337.24, EXT ROM 1.72.126 upravená jak má !!!
    Opět jde vypnout GSM část PDA, a i spodní volby v nastavení telefonu jsou opět v rodném jazyce.

Velké díky pro PavelR. :yes:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ďakujem:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od yasmeene2
    Bude tato verze konečně chodit s novějšími ROM mda2ky?
    ... moc nechápu to "konečně" ... pokud máš verzi, která není oficiálně dodávána tvým operátorem, tak chtít po lokalizaci, aby fungovala na 100% na všech ROM, které se objeví někde na webu (např. stáhnutou někde na xda-developers) není asi úplně to pravé ořechové ... Opravdu není v silách lokalizátora donutit zadavatele lokalizace (např. T-mobile popř. Eurotel), aby mu povolil flashnutí neoficiální ROM do zařízení, které mu poskytnul a na základě tohoto kroku provedl upgrade LEngu pro uživatele, kteří se rozhodli flashnout ROM jiného operátora popř. (ne?)legálně uniklou betaverzi nové ROM ... Bohužel upgrade lokalizace bez tohoto kroku nelze provést ... Vím, že všichni ti co se nespokojili s neslavnou podporou MDA/XDA zde v ČR ze strany distributorů a flashli do svého PDA neoficiální ROM, chápou, že jakmile tak učinili, nemůžou spoléhat na 100% podporu operátora a s ním smluvně svázaných třetích stran ...

Nicméně teď to nejdůležitější, už jsem na ce4you zmiňoval, že tato nová verze LEngu s AWC obsahuje i aktualizované zdrojové soubory pro DP2 i MDA2 - tzn. na 1.72 s AKU2 by se lokalizace měla chovat podstatně lépe (např. nebude docházet k restartu rádiové části atd.). Samozřejmě pokud máš v Extended_ROM nastrkány programy bůhví odkud, tak některé aplikace nemusí být přeloženy, ale např. změny souvísející s již zmíněným AKU2 by měly být OK. Pokud máš nainstalovanou 1.72 tak to prosím vyzkoušej a dej vědět i ostatním, určitě je to bude zajímat ...

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od JirkaP.
    Nová verze češtiny ( build 3767 ) funguje s verzí ROM 1.72.00WWE, Radio 1.14.00, Protokol 1337.24, EXT ROM 1.72.126 upravená jak má !!!
    Opět jde vypnout GSM část PDA, a i spodní volby v nastavení telefonu jsou opět v rodném jazyce.
    ... super

PavelR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Výborně chlapi, konečně něco pozitivního při pondělku. Gratuluji Všem. Tedy nám všem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Bomba - celý den koukám do pošty, kdy mi příjde a ona tady VISÍ.
    Děkujeme

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Hej nevíte jak je to u Sunnysoftu?? Stáhnul jsme si verzi 8.4 ale ta mě nebere registrační číslo co jsme dostal k iPAQ h2210. Poradte prosím. Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od ArcLite
    Hej nevíte jak je to u Sunnysoftu?? Stáhnul jsme si verzi 8.4 ale ta mě nebere registrační číslo co jsme dostal k iPAQ h2210. Poradte prosím. Díky
    ... zkušební verze by měla fungovat, upgrade InterWrite není zdarma ale za 199 kč...

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

To jsm eale jelito ops: , díky. A kterou s položek v obchodě mám vzbrat? Díky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Omlouvam se vse probiha hodne rychle a polozka v E-shopu pribude behem utery. Na upravach v doplnovani slov se neustale pracuje a dalsi vylepseni budou nasledovat (samozdrejme nebude dalsi upgrade placeny).

Pro ziskani upgrade je potreba zaslat puvodni Registracni nazev a Registracni Klic. Pote obdrzite Aktivacni klic a prudukt aktivujete na

www.sunnysoft.cz/registrace.php

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Ted jsem s toho vedle. Takže když pošlu na support@sunnysoft.cz moje původní Reg. jméno a původní Reg. číslo, které jsem dostal s PDA tak mě bude zaslano naspět aktivační klíč?? Díky za trpělivost

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od ArcLite
    Ted jsem s toho vedle. Takže když pošlu na support@sunnysoft.cz moje původní Reg. jméno a původní Reg. číslo, které jsem dostal s PDA tak mě bude zaslano naspět aktivační klíč?? Díky za trpělivost
    Zaplatite upgrade> Na http://obchod.sunnysoft.cz do poznamky vlozite vase puvodni udaje Reg. jméno a původní Reg. číslo. Po zaplaceni dostanete aktivacni klic.

Vse muze probehnout elektronicky - pokud poslete email s fakturacnimi udaji obdrzite obratem zasleme fakturu a po uhrazeni dostane e-mailem zpet aktivacni klic.

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Díky. Ted už to chápu.

Strana 3 z 11 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-02-2009, 19:27
  2. České doplňování slov v nečeských ROM
    Od Onygzz v sekci Zbývající PPC