Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jakou verzi ROM používáš v Qtek 8310

armando (95)|28.5.2008 07:26
Dejte prosím vědět jakou veri ROM používáte?
Budu rád když napíšete proč si myslíte, že zrovna ta verze je nejlepší proti jiným.
děkuji
ja_ma_ce4you (16)|29.5.2008 08:20
Clean, protoze se mi zda stabilni. dal bych si profesional, ale nechce se mi drbat s fake cursorem.. A preci jen pro profesional jsou jine tel ze ;)
armando (95)|29.5.2008 10:04
Já používám WM6.1 Professional RC5 Kamikadze.
[CODE]http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=392933[/CODE]



Líbí se mi na Qtek 8310 že má velmi jemný displej, proto také velmi dobře vynikne i drobounký malý text. Tím se vleze na displej více informací a není nutné tolik listovat, vše je vidět na první pohled.

Je pravda, že jsem z počátku měl strah z toho, že tato verze WM6.1 PRO je určena spíše pro ovládání dotykovým displejem, ale zvládnout se to bez něj dá.
Zatím jediný program, který používám a je nezbytné použít FAKECURSOR je TomTom Navigator 6.203.7220 kdy celé ovládání lze pomocí tlačítek, ale zadání místa cíle je nutné použít FAKECURSOR, který je v této verzi ROM nastavený na dlouhý stisk klávesy HOME.

Jinak ovládání Qtek8310 pomocí joisticku je intuitivní, nicméně chvíli mi trvalo, než jsem si zvykl na potvrzování klávesou POC (v připadě PROFESSIONAL ROM).
Ještě doplním ROM je originálně v anglické a ruské verzi, k anglické mám zapnuté národní prostředí ČR a přidanou českou T9
Kyle (279)|29.5.2008 11:38
Ja taky pouzivam WM 6.1 PRO, ale koupil sem si na to vhodnejsi hardware... HTC Touch... ;)
8310 (98)|29.5.2008 20:21
Já na Qteku 8310 používám WM6.1 Professional RC 5 od Kamikadze. Většinou není potřeba FakeCursor, líbí se mi rychlost ROMky a prostředí. A jak už říkal Armando, ta jemnost displeje Qteku v kombinaci s malým textem je skvělá. A ve výkonostních testech tady na ce4you taky nedopadl špatně v porovnání s MDAáčkami od HTC...Mmch. můj homescreen/today: