Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bluetooth icq

Redd33 (4)|26.5.2008 22:14
Zdravím už sem si sehnal slovník i icq ale teď už jen ale to fakt nevím......................mám takovou tu malou krabičku Usb Bluetooth mno a chtěl bych to mít tak že se jen napojim na svuj PC a pujdu přes bluetooth na icq v mobilu nevíte někdo pls jak se to má nastavit?? když mam napichlej USB kabel s prvkem active sync tak to mam zesynchronizovane a pres USB na icq muzu ale pres bluetooth me to nejde :( pls poradte
Nesli (409)|26.5.2008 22:28
A proc by tohle nemelo jit i pres BT?? Normalne v AS spust synchronizaci via BT a melo by to v poho behat..
Redd33 (4)|27.5.2008 19:52
Mno stejne me to nejde pres USB v poho pres activ sync ale pres bluetooth neee
Nesli (409)|27.5.2008 20:45
Prosim te, REDD33, nauc se vyjadrovat do te miry, aby bylo z tvych prispevku presne poznat co te trapi a hlavne aby byly srozumitelne, to co jsi napsal je jen takovy "blaf" , pomalu jsi poprel co jsi napsal pred tim a fakt neni poznat kde je vlastne chyba, jestli neni treba nahodou na zidli pred pocitacem.TJ takhle ti nikdo nepomuze :!: ....
Zkus to znovu, pekne srozumitelne, napis co presne to dela, co vsechno si zkousel atd,treba se pak uvidi...:sarcastic:

Bylo tim mysleno ze pres BT nerozjedes ani AS, ci ze ano ale nebeha ti sdileno pripojeni? Je potreba to taky nastavit...
Redd33 (4)|27.5.2008 21:11
No koupil sem si od kamose bt zařízení se softwarem bluesoil nainstaloval.Z netu sem si stáhl prográmek do PC Active synce.Napojil sem Mio (MDA) na USB kabel a nainstaloval AS do PC (v MDA uz bylo) samo se to pomoci USB kabelu zesynchronizovalo PC s MDA.Pak sem si nainstaloval do MDA icq a operu(pak sem prisel na to ze uz tam mam internet explorer)Nastavil icq heslo a číslo a už to fungovalo ALE -> přeci jenom přes BT je to lepší než přes USB (Kabel mam moc kratkej :) ) Tak sem se snažil sparovat PC s MDA což se mi podařilo, dále sem chťel v PC v AS nastavit nějak aby to šlo i přes BT tam sem pořadně nic nenašel, Mno tak sem se snažil v BlueSoilu něco nastavovat take nic co by mi davalo hlavu a patu :) a nakonec sem se zasekl i u telefonu pac sem tak chtel nastavit com port (mel sem tam COM0) ale ten sem smazal mno tak sem rozparoval PC s MDA, reinstaloval BlueSoil a sem na začatku :( ....................................Co se týče toho že problem je na židly před monitorem tak to je pravda ptže mám MDA teprve 2den a sem rád že si tam pustim hudbu :) ne tak zas ne ale nejsem nějakej odborník.......................Pls poraď díky
Nesli (409)|28.5.2008 00:35
To s tou zidli bylo jen tak;)
Zas tak spatne to ani nedelas, ono, je to dosti alchimie, mysleno kompatibilita BT..
V zasade jde o to v ovladaci BT na PC nastavit COM port ktery to ma pouzivat, dale v AS povolit ten COM jako dalsi zpusob pripojeni a pak si v klidu na MDA nechat vyhledat dostupne sluzby pocitace a tam by se mel AS objevit...
...BlueSoleil...to bude ta chybka, osobne se mi s timto ovladacem teze nepovedlo toto spojeni uskutecnit, zkus nekde stáhnout ovladace od Broadcommu na ten USB BT co mas, s tim by to melo behat v pohode;)
.. zkus kdyztak i trosku hledat tady na foru, staci do vyhledavani zadat Activesync a BT a hned ti na to tady vyjede tento clanek:cool:
GL