Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém se synchronizací(nové kontakty)

dhnitka (2)|26.5.2008 14:20
htc 3452
win6
ms office uotlook2007

při pouhé opravě v pc stávajícího kontaktu (změna jména, čísla apod.) se změna projeví i v HTC.Při vytvoření nového kontaktu
v pc a následné synchronizaci se v htc kontakt nezobrazí.??????
libor_m (1026)|12.6.2008 12:02
Konečně se mi do služebního NB podařilo dostat Outlook a AS. A mám stejný problém...

Veškeré změny na PDA se v PC projeví, ze změn na PC se v PDA projeví pouze smazání kontaktu.

WinXP SP2
WM 6.1
AS 4.5
Outlook 2007
Pavel Koza (4761)|13.6.2008 14:17
...popisujete stejny problem? Podle meho nazoru se kazdemu chova synchronizace dost odlisne (odlisne spatne:)...
libor_m (1026)|13.6.2008 15:30
Ahoj Pavle, nejprve jsem myslel, že je to pouze u nového kontaktu z PC, posléze jsem zjistil, že je to i u změn. Nyní jsem se dostal ještě dál. Vytvořím na firemním notebooku nové kontakty, udělám export do PST, ten nahraju do domácího PC, tam naimportuju do Outlooku (stejná konfig) a tam už synchronizace funguje na 100%. Tudíž problém bude asi v tom, že uživatelská práva na mém firemním notebooku blokují cosi ... díky tomu se nenačtou nové kontakty do TyTNa (rozjedou se AS šipky na PDA, ale kontakty v TyTNovi není).
Pavel Koza (4761)|13.6.2008 16:00
Co je na tom firemnim notebooku za antivir/firewall? Je mozne zkusit, jestli se to tak chova i pokud jsou tyto nastroje vypnute? Za pokus taky stoji zmenit USB rezim z advanced na normalni (Settings -> Connections -> Usb to PC).
libor_m (1026)|13.6.2008 16:20
advanced USB mám vypnuté

večer zkusím s kámošem (adminem) se přihlásit jako admin a pod jeho profilem tam naimportovat PST soubor a sesynchronizovat, jestli to půjde, tak je to jasné

firewall lokálně není, antivir symantec

EDIT: Tak ani pod Aministratorem to nefachá - pořád ten stejný problém. Pokud vyexportuju PST a dám do domácího compu, tak v poho :mad: