Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Problémy s lokalizací InterWrite pro HP iPAQ 214

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

mám následující problémy s lokalizací InterWrite, kterou jsem získal k PDA HP iPAQ 214 zakoupenému v ČR.

1. Při psaní pomocí InterWrite Recognizeru napsání tečky změní předchozí napsané písmeno na variantu s diakritikou. Například pokus napsat písmeno e a za ním tečku vede napsání písmena e s tečkou nad. Tento problém se táhne napříč verzemi, vyskytuje se v lokalizaci 8.6 pro Loox 420 i ve verzi 9.1 Small.

Při aktivaci podpory HW klávesnic se vyskytují navíc tyto problémy:

2. Nefunguje Ctrl na SW klávesnici - pokud v nějakém programu zmáčknu Ctrl na SW klávesnici a snažím se postupným tapáním označit více objektů, nefunguje to.

3. Při spuštěné aplikaci po zmáčknutí win key, vyskočí start menu, ale nedostane fokus, takže pohyb d-padem nepohybuje kurzorem v menu ale v aplikaci pod ním.

4. Na HW klávesnici (HP iPAQ klávesnice FA802AA) Nefunguje přepínání jazyka/rozložení klávesnice dvojhmaty Ctr-Shift a Alt-Shift.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Zdravím,
    1. to se mi stává taky. je potřeba počkat a pak napsat tečku, ale je to otrava.
    2. to jsem zatím nepotřeboval
    3. ano, tohle mi vadí dost
    4. to jsem taky zatím nepotřeboval

A přidám svůj současný problém. Interwrite recognizer mi odmítá psát písmena s čárkou. Napíšu písnemo, nad ním čárku, to správné tam problikne, ale zůstane tam bez čárky. háčky se v pravém poli píší normálně. Nevím, na jaké nastavení jsem hrábl, ale dost mi to vadí. Prosím o radu. Díky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Čárka nad písmenem se píše také v poli pro číslice, viz. http://sunnysoft.cz/software.php?idarticle=257#tipy

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Čárka nad písmenem šla oodjakživa napsat i přímo nad písmeno. Ještě asi před týdnem mi to fungovalo stejně jako na ipaqu 5550 s lokalizací interwrite. Jde jen o nějaké nastavnení. Mám pocit, že to nějak souvisí s tím, že jsem používal hw klávesnici a od té doby to nejde.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

S HW klávesnicí to může souviset, problémy 2 a 3 se mi projevují jen se zapnutou podporou HW klávesnic, ačkoliv 2 a 3 s HW klávesnicí na první pohled nemají nic společného. Takže workaroundem pro 2 a 3 v situaci kdy není vyžadována podpora HW klávesnice je podporu HW klávesnice vypnout, moc praktické to ale není, protože to vyžaduje softreset.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

já se přidám, rovněž netuším, jakým způsobem docílím, aby mi klávesnice psala české znaky tj. ěščřžýáíé.Pravděpodobně by stačilo přepnout klávesnici z ENG na CS, netuším však jak. Interwrite je Pro 9.5, podpora HW klávesnice zapnutá.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

HW klávesnice píše česky, když je aktivní SIP s českou klávesnicí na PDA, ovšem přepínat SIP pro přepnutí rozložení/jazyka klávesnice není zrovna pohodlné.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Pro psaní tečky za "e" je potřeba zvětšit si v Start> Nastavení > Systém> SunnysoftInterWrite> Možnosti klávesnice > InterWrite recognizer a zvětšit prodlevu. Jinak následující "chyby " jsou v připravované verzi IW "odstraněny" ( IW to již bude umět standartně)
    Zmíněnou chybu s CRTL jsme testovali a výběr funguje korektně. (Build IW 9.5.1.34)
    Tohle mi přišlo jako odpověď ze Sunnysoftu, může někdo otestovat? Já sem už IW vyhodil a teď testuju LEng.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-12-2008, 21:43
  2. Problémy s lokalizací M700 po patchovani (WM6)
    Od Rascal_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 17-08-2007, 17:19
  3. SP 26041 EUUver.4.00 - problém s českou lokalizací InterWrite 7.0 Sunnysoft
    Od Ladislav v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-01-2004, 21:06
  4. Problémy po české lokalizaci MDA
    Od m.culik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-12-2003, 15:14