Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prepnuti zvukoveho vystupu ze sluchatka na reproduktor

BlastFX (57)|24.5.2008 02:25
mam takovy mensi problem-mam M700 a vsechno bylo v pohode a najednou mi vsechny zvuky, vcetne tech, co maji jit z repreku, zacaly jit jen ze sluchatka, takze kdyz si treba pustim nejakou hudbu, temer nic neslysim. vim ze se tu neco podobnyho uz resilo, ale tenkrat slo o prepnuti zvuku z repraku na sluchatko (snad kvuli skypeu), ale mam pocit, ze se to stejne nedoresilo...

predem dik za radu
Panot (569)|24.5.2008 10:51
Ahoj, měl jsem stejný problém na X500 a vyřešila to reklamace a výměna základní desky.
MeeVal (71)|24.5.2008 16:33
Nemáš zaseknutou pružinku v konektoru?
psal jsem tohle do jiného tématu:

Pokud to není softwarová chyba, tak hw chyba.... mě to dělá pokaždé, když zapojím redukci a pak ji zase vytáhnu... řeším to následovně... PDA si vezmu do levé ruky tak, že konektor pro sluchátka mám nahoře, stylus zasunu do konektoru a u mé x500+ stačí abych špičkou přejel po dolní(nyní dolní) levé straně konektoru. A hle z reproduktoru se line líbezný zvuk metalu ;-).... Tedy vám asi jiná hudba =)
BlastFX (57)|24.5.2008 18:30
asi sem se spate vyjadril-sluchatkem sem myslel to sluchátko, které si prikládám k uchu, kdyz s nekym telefonuju, reproduktorem ten malej krám vzadu, ze kterýho dou ty zvuky, co maji bejt hlasitý (vyzvaneni, handsfree, hudba...). Problém s pružinou v konektoru sluchátek mivam taky, ale to uz sem vyresil-staci mi ten konektor nekolikrat, trochu "suroveji", zastrcit a vytahnout
BlastFX (57)|25.5.2008 16:49
zvláštní ale je, že vyszvánění de z repráku
pekox_ce4you (0)|20.8.2008 22:06
Mam E-TEN M700 a hladam riesenie moznosti elektronicko-softveroveho odpojenia zastrcenych sluchadiel zapojenych do PDA, ktore by sa v urceny cas bud odpojili a umoznili tak opat zaktivizovat minireproduktorcek v PDA, alebo (aj to by bolo pre niekoho ziaduce) zaroven by od urcitej chvile isiel signal aj do sluchadiel a zaroven do vstavaneho reproduktora PDA.
Ako jedna z pricin, preco by som to (a asi nielen ja) potreboval, je nasledovna:
V noci pocuvam napr. hudbu, radio a pod. cez sluchadla PDA, potom obvykle zaspim, sluchadla casto "opustia" svoje poctive miesto na hlave alebo v usiach, teda ich zvuk uz ide "mimo" usiii a rano, ked PDA-cko zacne vydavat zvuk naprogramovaneho budika, tak tento ide uz iba do sluchadiel a nie do reproduktora, lebo je zvuk presmerovany. Samozrejme, nasledky su jasne - dotycny nestastnik (v tomto pripade JA) zaspi napr. na nejake jednanie a pod. Moznych pripadov vyuzitia je iste nepreberne vela...
Mozno existuje nejaka utilitka alebo ina moznost miniprogramiku, ktory by to vyriesil. Skusil som preskumat napr. utilitu AutoFlight (http://inputshow.googlepages.com/autoflight.htm), ci to neriesi, ale nenasiel som to tam...
Informacia, ze starsie E-TENy to umoznovali a moj novsi (jediny a teda oblubeny) M700 to nevie!, mnou dost otriasla (preboha, preco ten regres?!).
Zatial posielam aspon link na dost podrobne pojednanie o principe roznych zapojeni konektoru sluchadiel v PDA a ako to pracuje:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=print&sid=1759
Predpokladam, ze tato problematika bude zaujimat viacerych uzivatelov...