Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 9100 nechce se načíst

Spike9 (2)|22.5.2008 15:16
Čáu,
Mám problém se svím qtekem 9100.Zkoušel jsem předělat windows mobile z 5...na 6.Proběhlo to bez problémů podle návodu na nějaké stránce, ale když jsem zapnul q-tek bylo to v čínštině..to mě nějak nesedělo tak jsem si z nějaké stránky stáhl češtinu na windows mobile 6 nainstaloval jsme češtinu a resetoval jsem pda..v pohodě se načetl obrázek qtel a pak skočil windows a tím to končí..nenačte se abych tam mohl dat pin.Je tam furt logo windows mobile 6..Pokaždém spuštění pda to zůstane na tom logu.Nemůžu se připojit přes kabel do pc.
Ocenil bych každou radu ohledně mého případu..Předem dííky

Zkoušel jsem i Hard Reset..ale nepomohlo to..:((
Zdenek Malinsky (9781)|22.5.2008 22:03

1. Proč zadáváš dva stejné dotazy do dvou různých vláken a pod 2 různými nicky ( spike9 a margo9)? duplicitní dotaz smazán

2. [QUOTE="Spike9"]....podle návodu na nějaké stránce.....nějaké stránky stáhl češtinu... [/QUOTE]Tak to je přesný dotaz. Naflashuješ si nějakou ROM z nějaké stránky, nevíš, co je to zač a ani zda je to pro tvoje PDA a nakonec tam nainstaluješ češtinu (asi od Sunnysoftu), aniž si přečteš upozornění, že lokalizace funguje jen na anglických ROMkách.

Ohledně tvého případu - ty jsi beznadějný případ - dostaneš se alespoň do boatloaderu?
margo9 (6)|22.5.2008 23:16
omlouvám se..příště budu pečlivější..

No tak Hard reset pomohl..dostal jsem se spátky do normálního menu..ale čínština tam furt je..
S pc se stále nepřipojím ale můžu si poslat nějaké programy na paměťovku přes redukci.
Zdenek Malinsky (9781)|23.5.2008 11:52
Tak si tam flashni nějakou českou nebo anglickou ROMku.
margo9 (6)|23.5.2008 14:40
a nemohl bys mi prosím napsat odkaz..abych to zase nějak nepokazil ?
margo9 (6)|23.5.2008 23:31
mám tam.. čínskou verzi WM6.0 Crossbow..do boatloaderu se dostanu
Dala by se nějak odinstalovat ??
PhSnake (872)|24.5.2008 16:17
odinstalovat ani nie ale preistalovat skor. Ak mozem odporucit(trinity som an nevidel, ale uDK robi veci aj pre polaris) skus http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=335067, mala by tam byt rom, pripadne si pozri na xda thread Trinity WM6 tam su aj od inych ludi.
A Hlavne a pohlavne a inymi organmi sa uisti ci si SUPERCID
margo9 (6)|24.5.2008 17:26
a jsou ty ROMky v češtině ? Já bych spíš potřeboval českou verzi...
PhSnake (872)|24.5.2008 17:37
netusim ale pokial je pri verzii ROM napisane CSY tak hej(ak je WWE je to anglicka) a uDk je WWE. Cestinu skus pozret tu, pripadne si kup sunnysoftovu(nepasuje zatial presne pre WM6.1 alebo pockaj tyzden dva a bude na ce4you navod (len sa musis naucit ako si spravit vlastnu ROM)
margo9 (6)|24.5.2008 23:29
a je nějaká rom kterou doporučuješ ?
Zdenek Malinsky (9781)|25.5.2008 12:45
Koukni na xda-devolopers a taky si to trošku projeď tady - namátkou třeba tato je i s češtinou, pak další odkazy link 1, link 2, link 3
margo9 (6)|28.5.2008 17:15
to těch rom wm6 v češtině je tak málo ? já jsem nenašel ani jednu která by mi jela..ten link s tou češtinou tak to nejdě stáhnout..:((
PhSnake (872)|28.5.2008 18:36
bohuzial s CZ rom je problem. Je to robota... Ja som na Arte robil asi mesiac, na polarise robim uz asi 2. Problem je ze sme mala komunita, nie kazdy chce ist do testovania, tj musim si to testovat sam, popri tom chodim do roboty... Stalo sa mi ze par ludi si stiahlo moju test ROM a ziaden feedback....