Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pokrocila synchronizace PDA, Outlook a pristup pres web

tom028 (64)|21.5.2008 11:24
Dobry den, rad bych se optal, jak je mozne synchroizovat Outlook 2007, PDA, nejake webove rozhrani (hotmail) tak, aby se prenasel kalendar, kontakty, emaily, zpravy. Zvazoval jsem hosting pro exchange server, ale cena je pomerne vysoka. Tak jsem nasel hotmail (trebas i placeny) ale nevim, co mi tato sluzba umozni. Je mozne ji pouzit jako nejake webove uloziste cele me posty, kalendare, ukolu tak, aby bylo ,ozme synchronizovat PDA a Outlook s tim serverem? (Proste neco jak oexchange server, tedy pokud odbre chapu jeho funkcnost)

Kdyby to vse slo jeste hostovat na muj osobi mail, tom@domena.cz bylo by to super, tak abych nemusel mit hotmail.com. Neco jak ma google s hostovanim emailu.
PhSnake (872)|21.5.2008 12:01
nieco podobne umoznuje google (sync Outlooku, kalendaru, POPnutie inych uctov....) tusim je to ale v platenej verzii. Stiahnes si nejaky 'google-sync' co bezi na tvojom PC a synchronizuje. Neviem ci to ma nejaky plugin do asyncu.
DD_ (331)|21.5.2008 14:18
Co ja vim tak existuje GooSync kterej umi syncovat PDAcko proti Googlu.
Ale kontakty umi syncovat jen v nejake premuim verzi.
PhSnake (872)|21.5.2008 14:22
DD: jj, ako som pisal. Iba platena verzia, nastastie mame v robote. neviem co to stoji, mozem sa spytat ak niekto chce. Ale predpokladam ze sa to da vygooooglit :-)
tom028 (64)|21.5.2008 17:02
Jo o tom jsem cetl, ale porad by me spise zajimalo reseni pres hotmail, nevim vsak co vse to umi. Hotmail v placene verzi je asi 20 dolaru rocne, coz je v pohode.
Zdenek Malinsky (9781)|22.5.2008 00:03
Exchange server se dá najít, kdybys hledal-píše se o tom i zde, také jako free = mail2web, i když free verze je trošku ořezaná. Za příplatek (v USD) samožejmě full. U nás je třeba eOUtlook stojí necelých 200 bez/měs. vč.licence na Outlook 2007.

O využívání webových služeb MS píše celkem dosti podrobně Radek Hulán na svém blogu.
tom028 (64)|22.5.2008 23:18
KOukal jsem na RH a ma tam nejake navody Pochopil jsme jak rozjet synchronizaci mezi windows live a outlookem prec outlook connector, ale jak mam synchronizovat PDA a windows live? PDA prec neumi MAPI a stahovat to pres pop, tak dojdu o data pak na kompu, bo nebudou na serveru. Dale me zajima jak synchronizovat kontakty pres windows live a postu. Radek pise o sdilei kalendare ,ale nenasel jsem v PDA jak jej pripojit.