Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario - nejde obnovit ze zálohy po HR

jouda111 (57)|20.5.2008 15:37
Zdravím, nevíte v čem by mohl být problém? Po HR nelze obnovit data zazálohovaná v SPB Backup. Udělal jsem si zálohu po instalaci se základním nastavením a pár úpravami v registrech, právě abych to nemusel znova nastavovat, ale když spustím zálohový soubor, začne jako by obnovovat, ale po 3 - 5 sekundách se to celé zasekne a nic se neděje. Souborem to není, protože se to opakuje i při obnovení z jiného souboru. ROM je stejná - neflashoval jsem, pouze provedl HR.
bufan1 (110)|2.7.2008 12:16
Jaký používáš zálohovací program? Máš správně odškrtané volby, co vše se má zálohovat a posléze pak odškrtat co se má obnovit. Po HR je nutné zálohovací program nainstalovat do zařízení.
sikula05 (272)|2.7.2008 12:26
Opravdu se musí zálohovací program instalovat?To by přeci nemělo pak smysl.../např.při použití někde mimo domov/a taky jsem si skoro jistý, že po HR jsem nic neinstaloval;)
zavor13 (44)|2.7.2008 16:07
Zalohovaci program instalovat nemusis...normalne staci spustit tu zalohu.exe a melo by to jit...ale co se tyka problemu zaseknuti tak to opravdu netusim co s tim
landov (54)|2.7.2008 16:17
mne SPB Backup nechcel obnovit zalohu, kym som nenastavil cesku lokalizaciu - totiz pouzivam lokalizaciu a po HR som mal system v AJ...ked som po HR nastavil cesku lokalizaciu a potom spustil obnovenie zo zalohy, tak uz to bolo OK. Pokial teda pouzivas lokalizaciu, tak by to mohol byt dovod, pokial nie - tak neviem ...