Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WDMC 6.1 + Vista + nemohu se připojit

radekhulan (315)|20.5.2008 10:15
Toto se mi stává, když kliknu na "Nastavit zařízení" na Vista x64 a WDMC 6.1 (x64) - tedy když chci nastavit SYNC zařízení:



Zkoušel jsem klasiku:
* (asi 5x) odinstalovat, restart a znovu instalovat WDMC
* instalovat WDMC s připojeným zařízením i bez něj
* Windows Update
* smazat profil v Outlooku a stáhnout jej znovu ze serveru
* hard-reset zařízení
* flash nové ROM (6.1) zařízení
* povolit i zakázat rozšíření funkce sítě nad USB
* odříkat opus oslavující Gatesa, Balmera a Panenku Marii

A pořád nic. Zajímavé je, že "Připojit bez nastavování zařízení" normálně běží, obsah v Průzkumníku mohu procházet, ale jak zkusím "Nastavit zařízení" (pro sync), okamžitě tato obecná chyba.

Nějaké další tipy?

Všimnul jsem si, že zařízení se přestalo synchronizovat, v Outlooku byly novější informace než na PDA (přitom sync hlásil vše jako ok), tak jsem odebral partnerství, a od té doby ať dělám co dělám, nejede to :(

Dá se něco ručně promazat? Soubory, adresáře, registry?
PhSnake (872)|20.5.2008 11:18
co na to radku? daj prec hlisty... V kazdom pripade je problem asi v hlistach, skusal si sync na inom PC? Ja som mal hlisty len par dni a kedze som nevedel zohnat drivre na niektore zelezo(ani pre xp64 som nezohnal), 2GB RAM som dal bratovi a vratil sa k XP(okrem toho su otravne ked chces otvorit pomaly obycajny txt tak sa ta 10x spyta ci si isty:evil: )
pripadne ked ti bezi linux a solaris virtualne nakopni virtualne aj XP a je po probleme. Ja viem ze sa ti lubia visty.... ale ja ich berem ako ajfon, hezke udelatko ale xp spravia viac za stejne $$$
Šamánek_oldd (3)|20.5.2008 11:32
Objeví se stejný problém i v případě BT propojení?
radekhulan (315)|20.5.2008 17:29
@PhSnake - ty jsi retardovaný?

@Šamánek - přes BT se nedaří připojit..

Každopádně vyřešeno :) Smazal jsem následující složky v registrech a rozběhlo se to:

[CODE]HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows CE Services
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows CE Services\Partners[/CODE]
blackman_82_ce4you (255)|13.8.2008 19:50
Mam nasledujici problem :( Pri synchronizaci mi to vyhodi nasledujici hlasku: Cannot synchronize with the Outlook profile you are using, because a different profile was previously set up or the profile is password-protected.
Please open Outlook using the appropriate profile.
Nevite co s tim? Jsem uplny novacek s WM, do ted jsem pouzival nokii a jeji pc suite a nebyl zadny problem! Vsude pisou jak je jednoduche synch. wm s wokna pc. Jinak mam visty.
blackman_82_ce4you (255)|9.9.2008 07:05
Jak nastavim aby se mi synch kalendar napr. na rok dopredu? Synch mi to pouze na mesic a to je malo. V nabidce mam moznost ovlivnit jen dobu proslych zaznamu
Zdenek Malinsky (9781)|9.9.2008 11:38
Tak je tam snad na výběr delší doba a popř. dáš vše (All).
blackman_82_ce4you (255)|9.9.2008 22:16


Jak rikam mam na vyber pouze pro minule polozky
Zdenek Malinsky (9781)|9.9.2008 22:56
Asi neumím číst - vidím tam "synchronizovat všechny budoucí události a...." takže na rok dopředu to určitě synchronizuje když všechny budoucí.
blackman_82_ce4you (255)|10.9.2008 20:53
jako cist umis ale jak rikam synch se mi pouze aktualni mesic dal nic, proto se tu na to ptam