Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TC InterWrite 9.5 "Demoverze vypšela"

VictorC (57)|19.5.2008 10:45
Probiral jsem se forem, narazil jsem na par thredu ohledne teto hlasky, ale zadne ofic. reseni? Pomerne casto mi tato hlaska vyskakuje na mem HTC TC, s orig rom, je to par dni od prvniho spusteni vubec, tak me to celkem prekvapuje. Neni na to nejaka medicina? Patch od vyrobce? Na webu ss sem nic nenasel ;/ Predem dekuji.
Frodos (8)|21.5.2008 22:40
Pokud máš legal interwrite od Sunnysoftu, tak rada je prostá. Při instalaci přes PC je v okně kolonka pod seriovým číslem pro email. Tu musíš vždy vyplnit. Seriové číslo se registruje na emailovou adresu. Bez emailové adresy je program jen demo verze a tak po cca 14 dnech Ti vyhodí tuto hlášku...
VictorC (57)|22.5.2008 08:43
jj je to legal, proto to sem pisu :] zel zadna takova kolonka tam neni a ani v pda neni pristupna vse je neaktivni a vysedle a ta hlaska o demoverzi vyskakuje naprosto nepravidelne, ale jakmile zacne vyskakovat tak pak uz pomuze jen SR... a bezi normalne, az do chvile kdy zas zacne blbnout ;[
PhSnake (872)|22.5.2008 10:03
viktor aku verziu ROM pouzivas? skus sa pozret do \\Windows\ mali by tam byt tusim sunnycertified.cab a ulc.cab(neviem presne nazvy ale nieco podobne). installni ich este raz mohlo py to pomoct.
VictorC (57)|22.5.2008 10:51
diky, zkusim, ale asi celou cestinu hodim doriti a bude klid... resco keyboard vypada pouzitelne
PhSnake (872)|22.5.2008 10:57
pokial potrebujes len kbd... ale pre TC bude cca do konca tyzdna CZ WM6.1 ROM
VictorC (57)|22.5.2008 17:22
myslis offic rom? zatim mam htc asi tyden tak si rikam, ze ho par dni jeste necham tak nez ho preflashuju ;] btw je zpusob jak htc flashnout zpet do vyrobniho stavu, aby servis nepoznal, ze bylo nekdy flashovane neofic romkama?
PhSnake (872)|22.5.2008 19:07
bude to moja rom neoficialna. da sa flashnut do povodneho stavu vraj ak existuje ROM pre tvoju verziu.
strojvudce (390)|22.5.2008 19:29
Tak tady je něco oficiálního. Můj dotaz i s odpovědí z Sunnysoftu.

Dotaz:
Dobrý den. Již jednou jsem se na Vás obracel prostrednictvím emailu s mým problémem, bohužel však bez odezvy Proto ješte jednou, PDA mám mimo jiné i k práci a proto mi VELMI vadí, když pri pokusu o psaní na VAŠÍ klávesnici, která je soucástí lokalizace dodané spolu s prístrojem HTC Cruise (Polaris), navíc vetšinou v nejnevhodnejší dobu, na mne vyskocí "hláška": Demoverze vypršela. Pomuže jedine Softreset. Toto se opakuje v horizontu nekolika dní, nekdy i casteji, stále dokola. Predpokládám, že když je lokalizace soucástí ROM, balení neobsahuje žádné aktivacní císlo a záložka s registracními údaji je zešedlá a nejde vyplnovat, že žádná dodatecná registrace není treba. Jenom podotýkám, že uvedený jev mi VELMI ale opravdu VELMI vadí.
Predem dekuji za odpoved a doufám, že již ne zbytecne.
S pozdravem ... Martin

Odpověď:
Dobrý den,
Je možné, že na těchto zařízeních se občas tato hláška objeví. Snažíme se tento problém nasimulovat a najít možné řešení v podobě opravného patche. V tuto chvíli však řešení problému není k dispozici. Proto v tuto chvíli doporučujeme provádět restart PDA nebo změnit metodu zadávání pro obnovení lokalizace do plné verze. Hned jak bude řešení dostupné budeme Vás kontaktovat e-mailem. Řešení by se mělo objevit také v sekci FAQ

PhSnake (872)|22.5.2008 19:40
strojvudce: preco nepouzit nejaku free klavesnicu s CZ podporou? Nenapada ma ziadna priamo z hlavy ale tusim SHAMAN nejaku spravil.
strojvudce (390)|23.5.2008 03:56
No jo, jenže tohle jsem si zaplatil (v ceně zařízení), tak bych to rád měl funkční. A proč to potom nevyužít? :)
VictorC (57)|24.5.2008 16:28
je to tak, k tomuhle by se asi SunnySoft mel postavit celem, kdyby to byla ojedinala chybka tak nereknu ani N~, ale vzhledem k cetnosti... ja to vyresim zrusenim IW, protoze mi anglictina nevadi a nejakou free cz klovesnici snad najdu, ale verim, ze je spousta uzivatelu, kteri z toho asi nejsou nijak zvlast stastni, protoze to chcou a funkcni ;]
landov (54)|24.5.2008 19:14
Mam tiez Cruise asi 4 mesiace a pouzivam lokalizaciu Sunnysoft (dodana spolu s PDA) a zatial som tento problem nastastie nemal...a to Cruise-ovi davam zabrat (niekolko HR mam uz za sebou...) :D
VictorC (57)|27.5.2008 10:57
obcas ceska klavesnice nejede (neni videt) vubec, SR a zase jede... podivne chovani ;/
CableG (38)|5.6.2008 08:52
[QUOTE="VictorC"]jj je to legal, proto to sem pisu :] zel zadna takova kolonka tam neni a ani v pda neni pristupna vse je neaktivni a vysedle a ta hlaska o demoverzi vyskakuje naprosto nepravidelne, ale jakmile zacne vyskakovat tak pak uz pomuze jen SR... a bezi normalne, az do chvile kdy zas zacne blbnout ;[[/QUOTE]

Pomůže nejen SR, ale i pouhá změna layoutu klávesnice - prostě se jen reloadne nějaká knihovna a je po problému.

Sunnysoft má za tohle obrovský černý puntík - už aby byla doba, kdy bude lokalizaci dodávat přímo Microsoft, tyhle trapné amatérské pokusy jsou už nudné. Sám jsem jim tento problém hlásil v polovině února - a od té doby to "usilovně" testují. S takovým úsilím by většina programátorů už zašla hladem.

trubka_ce4you (32)|12.6.2008 13:06
Mám úplně ten samý problém - mám TC zhruba měsíc (orig. ROM - díky absenci slotu na karty u diamonda jsem šel raději do TC) a po prvním HR musím cca 3-4x týdně resetovat kvůli demoverzi.

:(

Přikláním se k tomu názoru, že SS by se k tomu měl postavit čelem, nebo (což asi těžko) by mohlo ofic. upgrade od HTC na 6.1 nabízet rovnou českou.
matejcz (69)|26.7.2008 11:08
Tak i já jsem narazil na tento problém na Kaiserovi s originální ROM a SS InterWrtite...
Vyřešil jsem to SR a zatím jede...
Nicméně narazil jsem na druhý problém, zdá se mi, že když vyhazuje hlášku, tak mi jakoby přestane fungovat, má signál a vše, ale nejde se dovolat, sms nechodí a nefunguje wifi- najde síť, ale nepřipojí se k ní...Já volat i odesílat sms můžu...
Není to způsobeno žádným softem, protože Kaisera mám po HR, pouze patche od HTC