Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 30

Téma: Servis HTC - zkušenosti .....

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Chce to vydrzet,servis VSP Data nijak reklamace zbytecne dlouho nevyrizuje a neprotahuje.
    Tve vady na HD jsou ojedinele,nikoliv bezne.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

To si nevyberete. Já reklamoval tak asi 30x různé tel od Nokie. A odpověď byla vždy : Zjištěna plošná oxidace na základní desce.. I u 2měs starého tel. ) To určitě. Pak jsem se dozvěděl, že prý servisy mají omezené zdroje na opravy a tak prostě některé tel. vybraly a opravy neudělaly. Chvíli jsem počkal, znovu jsem reklamoval u jiného hle, téměř nový tel.

Co se HDčka týče, doufal jsem v trochu lepší přístup. Mám tel koupen v MIDOSu v Brně. Tam mi ani nenabídli náhradní tel.,nic.. Prostě jsem vyplnil formulář a odešel s práznýma rukama. Vždycky je to o lidech.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Ahoj, absolvoval jsem svou první reklamaci HTC a chci se podělit o zkušenost. V neděli odpoledne mi při hovoru vypadl zvuk ve sluchátku a když i po HR sluchátko zůstávalo němé, v pondělí ráno jsem vyrazil do VSP Data s reklamací.Telefon přijali s tím, že oprava potrvá cca. týden.V úterý odp. mi volali, že je tel. opravený. Dnes ráno jsem ho vyzvedl a vše funguje tak jak má. Píšu sem proto, že jsem byl velmi příjemně překvapený jak rychlostí opravy tak i solidním chováním servisu.
    Na různých forech jsem četl i negativní reakce na servis HTC, ale já je musím pochválit.
    Jaké máte zkušenosti vy?

Přesunuto. A doplním, že se jedná o Diamond 2. admin

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Teď se mi vrátil můj Artemis z záruční optavy u T-mobile ROM je ve verzi 5 a nepodporuje SDHC karty - jsem nas...y, protože už je to druhá oprava a tentokrát jsem výslovně uváděl, že jej chci v funkčním stavu - po první opravě jsem si jej doopravil sám, mezitím jsem o rom s WM6 přišel, nevíte někdo o místě kde by se dala původní t-mobillí WM6 rom stáhnout? Díky

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2009

Byl jsem reklamovat svůj HTC HD v jediném servisu HTC a to v VSP Data Tábor,jelikož tady bydlím.Pánové nádherný service park s recepcí,kde hačají dvě nádherné usměvavé slečny,které jsou velice milé a ochotné.Můj HD měl tři vadné body a nevybroval a na záruční reklamaci mi slečna přístroj odebrala,odnesla tecnikovy a než jsem si nakoupil v Interšpáru tak byl miláček opraven a hezkou usměvavou slečnou předán do mých rukou.Prostě ráj na zemi.S tímhle jsem se ještě nesetkal.Na reklamacích vždy uplatnˇuji svůj hněv a sto kilo svalové hmoty z posilovny a tady si člověk připadal jak na jiné planetě.

Přesunuto ze zbytečně založeného tématu. admin

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

mam 1. zkusenost s VSP DATA a velice dobrou. Telefon , ktery nenabijel opravili za jeden den a ihned poslali zpet. Vsechno perfektne funguje.
    Velka spokojenost

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ahoj, mel bych dotaz. Do htc touch pro (rhodium) jsem nahral novou romku TMartinPPC Rhodium_W2 ROM z http://htcpedia.com/tmartinppc_rhodium_w__rom_b88b6f45817a7f004/soft/htc-rhodium-rom?page=2?page=2 Nikde na webu jsem nenasel, ze by s tim mel kdokoli nejaky problem, ale na flashnuti mi telefeon nenabehne, jen bila obrazovka a konec. A VSP data mi oznamili, ze to bude placena oprava, protoze jsem tam nahral "nelegalni" software a chteji temer pet tisic za vymenu zakladni desky. Ptam se, je tohle skutecne mozne?

Uz jsem hodnekrat flashoval pda a telefony (acer, asus, samsung) a trikrat se mi stalo, ze se mi takto kously. Ale vzdy mi to za par stovek v servisu opravili, resp. patrne preflashli nazpatek. Takze bych se vas chtel zeptat, zda vas nekoho napada rozumny duvod, proc kvuli nefunkcni rom chteji menit celou zakladni desku.

Dik.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Protoze je dost mozne,ze jsi telefon bricknul natolik ze si s tim v servise nevedi rady.Stava se to malokdy a obcas se da velice kvalitne bricknout HTC natolik ze ani ruzne mtty utility a jim podobne nepomahaji.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Tak to ja mam zatial skusenost zlu..Poslal som mobil na reklamaciu olejovej skrvny. Napisali ze vada sa prejavila a vymenili displej. doma rozbalim , displej povodny a olejova skrvna tam samozrejme ostala...

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Je tak to by mě zajímalo kterej expert to dělal. Nemáš číslo zakázky? kdyžtak PM

Koubikm_ce4you
    Guest

Zdravím, mám možná sem nevhodný dotaz, ale přesto vkládám.
    U telefonu HTC touch HD mi přestal fungovat dotyk. Pod určitým úhlem je vidět, barevný obrazec. Ale do teď asi 3 měsíce to fungovalo bez problémů - co se objevil na displeji barevný obrazec. Nyní nefunkční.
    Otázka zní, jestli to má cenu opravovat, jestli ta hodnota peněz nebude větší než cena přístroje teď.
    Díky za rady.
    Kuba

Koubikm_ce4you
    Guest

Zdravím, mám možná sem nevhodný dotaz, ale přesto vkládám.
    U telefonu HTC touch HD mi přestal fungovat dotyk. Pod určitým úhlem je vidět, barevný obrazec. Ale do teď asi 3 měsíce to fungovalo bez problémů - co se objevil na displeji barevný obrazec. Nyní nefunkční.
    Otázka zní, jestli to má cenu opravovat, jestli ta hodnota peněz nebude větší než cena přístroje teď.
    Díky za rady.
    Kuba

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pokud je to v záruce, tak není co řešit. Jinak se přeptej, kolik by stála oprava nebo si displej / dotykovku kup a vyměň sám. Koukni i po bazarech, kolik kde stojí ojetý. S ohledem i na morální zastaralost by nebylo od věci se poohlédnout jinde.

Registrace
    Mar 2004

Pokud je to v záruce, tak není co řešit. Jinak se přeptej, kolik by stála oprava nebo si displej / dotykovku kup a vyměň sám. Koukni i po bazarech, kolik kde stojí ojetý. S ohledem i na morální zastaralost by nebylo od věci se poohlédnout jinde.

Registrace
    Mar 2004

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. VSP Data Servis - spokojenost / nespokojnost, zkušenosti
    Od PhSnake v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 19-01-2014, 20:14
  2. E-TEN servis
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 107
    Poslední příspěvek: 13-10-2009, 22:40
  3. servis