Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

560 a newplow 032 - nejde zapnout

robuso_ce4you (50)|18.5.2008 18:10
Nainštaloval som 032 od newplowa, 2 týždne perfect, zrazu posledné dva dni neviem zapnúť PDA, musím vytiahnuť baterku, zložiť, rozbehne sa normálne, po pripojení v aute na nabíjačku stvrdol, zase vybrať baterku, naštartovať- ide. Po naštartovaní iGo nekomunikuje GPS, až po spustení Sirftechu, a prepnutí do NMEA. Nemám inainštalovaný Instantfix.Zaujímavé je, že keď vyberiem baterku, a idem len na na nabíjačku, fičí to bez problémov. Je to baterkou ??? Nestretli ste sa s tým? Mám ho dva roky.
Dík
zivan (615)|18.5.2008 21:16
Udelat zalohu, HR a testnout, jestli se chova stejne. Pokud bude dal blbnout, tak je problem v HW nebo ROM.
tortoise (546)|21.5.2008 13:38
Mám podobnou zkušenost. Zkusil jsem tam 032 nainstalovat, den v pohodě, dnes výtuh při zadávání události do kalendáře. Na reset, vyndání baterky na 5 minut apod. to nereagovalo, stále bez možnosti zapnout (baterka na 100%, byla předtím v kolíbce). Nějakými psími pokusy (snaha o HR apod.) jsem docílil toho, že PDA naběhlo v nějakém podivném režimu - chtělo to po mně kalibraci displeje + projít všemožným nastavením jako po HR, ale po HR to nebylo, jelikož mi to začalo spouštět utility jako SPBWeather, Wisbar Advance apod., i položky ve Start menu byly na svém místě. Udělal jsem normální reset a od té doby to nejde nahodit za žádnou cenu. Má někdo nápad, co s tím?
robuso_ce4you (50)|21.5.2008 19:23
Zaujímavé, už mi to chodí, ale objednal som si pre istotu novú baterku, tak uvidím.
robuso_ce4you (50)|30.5.2008 15:30
Mám novú baterku a chodí to bez problémov.