Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

htc tytn II problem s hodinami

mallox (33)|18.5.2008 17:15
zdravim..mel bych takovy dotaz..mam htc tytn II s rom od prodejce - vodafone a stava se mi dosti casto, ze se mi prenastavi (spozduji) hodiny..mel jsem za to, ze to bude tim, ze ho nosim v kapse bez obalu, ale vcera jsem spozoroval, ze to dela i kdyz jen lezi na stole..ukazuje ukazuje..a potom nekdy proste ukaze o nekolik hodin a minut min..
nesetkali jste se s tim nekdo?
diky za rady..
HADES (209)|18.5.2008 17:37
Je to o několik hodin nebo o několik minut? Jestli se ti to mění po hodinách tak by to mohlo být způsobené přechody časových pásem. Už se to tu několikrát řešilo, zkus hledat. Jestli se to mění i v minutách tak by to mohl způsobovat nějaký soft, třeba nějaký PIM
Jobler_ce4you (0)|18.5.2008 20:15
Nekomu toto dela aplikace IGO 8 a konkretne polozky v nastaveni casu "automaticke opravy" a "automaticke casove pasmo" pokud mas tento soft, zkus zmenit toto nastaveni.
mallox (33)|19.5.2008 11:19
prave ze je to neurcite..napr. vcera v pul osme jsem se koukl na hodiny htc a bylo pul devate..tak si rikam, ze je nejak moc hodin..koukl jsem se na druhy telefon a tam bylo spravne pul osme, tak jsem vyndal htc z kapsy ujistit se, ze jsem se neprehledl a na hodinach uz bylo 15.15..bylo to ve vytahu kde neni vubec signal..:(
igo mam a take jsem tomu daval za vinu..ale automatickou korekci casu jsem vypnul uz davno jeste u verze 2006..u 8 jsen to udelal jako prvni vec..o tom casovem pasmu nevim, ze by se to tam nekde nastavovalo..zkusim se po tom podivat..ale moc tomu neverim..nic mene diky za reakci..;)