Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: htc tytn II problem s hodinami

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

zdravim..mel bych takovy dotaz..mam htc tytn II s rom od prodejce - vodafone a stava se mi dosti casto, ze se mi prenastavi (spozduji) hodiny..mel jsem za to, ze to bude tim, ze ho nosim v kapse bez obalu, ale vcera jsem spozoroval, ze to dela i kdyz jen lezi na stole..ukazuje ukazuje..a potom nekdy proste ukaze o nekolik hodin a minut min..
    nesetkali jste se s tim nekdo?
    diky za rady..
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Je to o několik hodin nebo o několik minut? Jestli se ti to mění po hodinách tak by to mohlo být způsobené přechody časových pásem. Už se to tu několikrát řešilo, zkus hledat. Jestli se to mění i v minutách tak by to mohl způsobovat nějaký soft, třeba nějaký PIM

Jobler_ce4you
    Guest

Nekomu toto dela aplikace IGO 8 a konkretne polozky v nastaveni casu "automaticke opravy" a "automaticke casove pasmo" pokud mas tento soft, zkus zmenit toto nastaveni.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

prave ze je to neurcite..napr. vcera v pul osme jsem se koukl na hodiny htc a bylo pul devate..tak si rikam, ze je nejak moc hodin..koukl jsem se na druhy telefon a tam bylo spravne pul osme, tak jsem vyndal htc z kapsy ujistit se, ze jsem se neprehledl a na hodinach uz bylo 15.15..bylo to ve vytahu kde neni vubec signal..
    igo mam a take jsem tomu daval za vinu..ale automatickou korekci casu jsem vypnul uz davno jeste u verze 2006..u 8 jsen to udelal jako prvni vec..o tom casovem pasmu nevim, ze by se to tam nekde nastavovalo..zkusim se po tom podivat..ale moc tomu neverim..nic mene diky za reakci..

Podobná témata

1. Problém s hodinami
    Od Repta_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 20-11-2010, 19:47
  2. Nevím co s hodinami
    Od Tessien v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-01-2010, 06:42
  3. HTC Touch Diamond - problém s hodinami
    Od valsima_ce4you v sekci Zbývající PPC