Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC P3600, WM6 - neznama aplikacia stahuje data po pripojeni cez 3G/HSDPA

4ever (1)|18.5.2008 11:46
Zdravim Vas, pouzivam HTC P3600 konkretne jeho brandovanu verziu Orange SPV M700, vyse 8mesiacov s "cistou" WM6 rom. Nestretol sa niekto s problemom so samovolnym nepravidelnym stahovanim dat po pripojeni sa cez orange world (OW) GPRS/3G/HSDPA, pri pristupovom bode internet , pri wap som toto spravanie nespozoroval, iny uzivatelia samozrejme mozu pouzivat sluzby ineho operatora, u mna je to konkretne orange sk, preto som to tak definoval, pri wifi neviem nakolko mam len pocitadlo prenesenych dat cez siet (ked uz o tom pocitadle, vie niekto o nejakom co pocita data zvlast pre wifi a 3G/GSM, alebo aspon pre to wifi?)

Pravdepodobne problem spociva v igo8, nie som si vsak celkom isty, divne som ho instaloval:
Je to nepravidelne, nerobi to vzdy, avsak ked to spravi, tak to stahuje celkom slusne:-( moja domnienka je ze mi to robi po instalacii igo8, nakolko sa mi prva instalacia nepodarila, pisalo potom aj o upgrade, sem tam som dal "yes" sem tam "no", no nic sa nedialo, nepripisoval som tomu nejaky blizsi vyznam kedze to nebolo korektne nainstalovane, odinstaloval som, chcel nainstalovat nepomohlo, tak som v registroch pomazal prislusne veci k igo8, a nainstaloval tentoraz uspesne, avsak zrejme od tej doby sa mi to pravdepodobne tak chova, je tomu asi tyzden, OW az tak momentalne nepouzivam, kedze mam pristup k wifi avsak mimo dosahu som momentalne pol na pol odstrihnuty kedze ked to zacne stahovat odpajam sa.

Ked to stahuje zacina to hned po pripojeni sa, nie je to pravidelne, nepomohol ani soft reset bez karty aj s nou, raz po softe to nestahovalo, druhy krat ano. Stiahol som si TaskMgr v3.0 for WM5 & WM6 z dotfred.net (vyzera celkom slusne, ak viete o niecom lepsom poradte); zatial sa to vsak sprava korektne a nestahuje nic, preto som nemal ako prist na to , ktory proces je navyse a pripadne ktory moze za stahovanie.

Vycerpavajuca otazka, tym ktory ste dosli az sem na koniec, stretli ste sa s niecim podobnym a pri akych aplikaciach? mam ich tam pomerne dost, preto to nemusi robit prave ten igo8 no moze to byt zhoda nahod a je za tym uplne ina aplikacia...

Hardreset je posledna moznost ktora nevedie k rieseniu problemu, len k jeho obideniu, tym nic nevyriesim kedze mozem danu app nainstalovat znova...
PhSnake (872)|18.5.2008 12:06
nemas nahodou zapnute A-GPS(assisted GPS)? Neviem sice ci to podporuje tvoja masina ale pozri sa na to (najlepsie pouzit nejaky kaiser twek, shapps advanced config)
.
Pripadne si installni NODATA.