Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Testování baterie u Pocket PC zařízení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od reditel
    Me vydrzi DP II. na jedno nabiti asi 10 hodin. Pres vikend je to lepsi. Celou sobotu a nedeli nemusim nabijet... Stejne,ale nic moc.
    Nevite nekdo jestli Eurotel skutecne prodava nahradni baterku na DP II ?
    Jóóó, ale jen na svých stránkách. V prodejně jsem ji ještě neviděl a prodavači také ne (možná jsem ale nebyl v tom správném obchodě).
    Odpovídat lze po přihlášení

Guest

me vydrzi taky tak ten den10-13h zalezi jak moc si s MDAII hraju a to mam denne navolanych tak 40-70min nahradni baterie by me taky zajimala nejlepe nejaka velkokapacitni

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Na nějakém (českém) foru nemohu si vzpomenout kde to bylo a již několikrát jsem ho hledal, byl odkaz na stránky www.....uk.Nabízeli tam komplet doplňků pro MDA, cena byla v přepočtu asi 6000kč.Souprava měla obsahovat ,pouzdro ,vekokapacitní bateriimBT sluchátko a snad ještě něco. Nevíte někdo o tomto odkazu?Mohl být jedině zde, na pandoře,nebo na mobilmanii.Nemohu ho, ale spětně najít.

Guest

TO BY ME TAKY ZAJIMALO I KDYZ bLUETOOTH SLUCHATKO MAM

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od seba
    Na nějakém (českém) foru nemohu si vzpomenout kde to bylo a již několikrát jsem ho hledal, byl odkaz na stránky www.....uk.Nabízeli tam komplet doplňků pro MDA, cena byla v přepočtu asi 6000kč.Souprava měla obsahovat ,pouzdro ,vekokapacitní bateriimBT sluchátko a snad ještě něco. Nevíte někdo o tomto odkazu?Mohl být jedině zde, na pandoře,nebo na mobilmanii.Nemohu ho, ale spětně najít.
    Jsem stálým čtenářem tohoto portálu a nic z toho, o čem píšeš, jsem tady nezaznamenal. Ale byl jsem dva týdny na dovolené v cizině, takže jsem to mohl propásnout (ale spíš ne).

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Jaké zařízení - navigace, diář, výdrž baterie?
    Od TomTomX_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-01-2010, 22:58
  2. Jak upgradovat operační systém Pocket PC zařízení?
    Od Pavel Koza v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 05-11-2007, 00:31
  3. Testování SD karty
    Od sykky v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-10-2005, 17:49