Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ukončení datového připojení červeným telefonkem

David_ce4you (199)|16.5.2008 00:50
Přešel jsem na jinou ukuchtěnou romku a potýkám se s následujícím problémem:
Dříve jsem ukončoval datové připojení podržením tlačítka červeného telefonu na několik sekund a tím se mi ukončilo datové připojení. Krátkým stiskem jsem byl na obrazovce dnes. Ale teď stačí pouze krátké kliknutí a ukončuje se. A pak musím ještě jednou a jsem na today.

Je to dost nepohodlné, hlavně když poslouchám inet rádio a pracuji zuřivě na pda a často chodím, právě přes červený telefonek, na obrazovku dnes. Chci vrátit první způsob, tj. podržením ukončit. Nevíte někdo jak na to? Díky.
PhSnake (872)|16.5.2008 00:57
ae button plus. alebo nejaka ROM (6.1) so zabudovanym "longpressendkey"
David_ce4you (199)|16.5.2008 01:07
a ten "longpressendkey" tam nejde "dozabudovat" dodatečně nějakým zásahem do systému?
PhSnake (872)|16.5.2008 09:50
longpressendkey myslim ze na xda dev. najdes CAB
David_ce4you (199)|17.5.2008 01:23
na xdev jsem našel htc end key. ten by úplně stačil, ale na červený tlačítko mi nefunguje. pouze jako softkey.
no tak jsem zkusil ae button. ten funguje suprově, ale je to jak kanón na vrabce. umí toho tolik, že zbytek prostě nevyužiji.
PhSnake (872)|17.5.2008 01:34
pohladaj si pripadne hbutton freeware, ale end key som si ja supol do Arte ROM bez prob. a fici.... A ver tomu ze po case zistis ze ten ae butt+ si ochotny aj zaplatit(prva PPC app ktoru som si kupil, druha a zatial posledna je SofTick Card export 3.11-holt polaris je hajzel a nuti ta minat...)