Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spouštění nepodepsaných aplikací

PetrB01 (30)|14.5.2008 23:16
Ahoj,
byl jsem přehnaně šikovný a zablokoval jsem si možnost spouštět aplikace, které nejsou digitálně podepsané Microsoftem. Přes registry editor (TRE) jsem změnil HKLM/Security/Policies/Policies/00001006 z 1 na 0, tím jsem si "šikovně" zakázal spuštění prakticky čehokoliv, co jsem si do PDA (HTC TyTN s WIN 5.0) doinstaloval. Nemůžu tedy spustit ani ten registry editor, abych to vrátil zpět. Když jsem si z inetu stáhnul jiný, tak mi instalace proběhla neúspěšně. Buď s hláškou, že program není digitálně podepsán, nebo to napsalo jenom, že instalace není možná. Zkusil jsem použít i cab na úplné odblokování bezpečnosti a ten také neprošel.

Také jsem zkusil CeRegEditor, který má umožňovat editaci registru PDA z Win XP pomocí active sync. Bohužel, také bez úspěchu. Hlásí mi to odepřený přístup a "Cannot write value data" i přes to, že jsem se to snažil několikrát odemknout pro zápis (unlock registry).

Dokážete mi někdo poradit, co s tím?

Díky

PB.
Surgical (2364)|15.5.2008 10:01
Nejrychlejší jest provést HardReset....
PetrB01 (30)|15.5.2008 10:34
No, tomu jsem se právě chtěl vyhnout. Nakonec jsem použil WinCE CAB Manager, vytvořil si cabíka pro ten jeden konkrétní klíč a s tichou motlitbou ho nacpal do cihličky. K mému překvapení se mi podařilo ho instalovat a už to zase funguje, jak má.

Díky za odpověď.