Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 51 z 140 PrvníPrvní ... 41495051525361101 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 751 až 765 z 2094

Téma: iGO8 - tuning, témata, nastavení a zkušenosti...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od vladas
    Problem je, ze iGO pridava cca 45? m (neumozni vyuzit korekce Sirf, jako treba OziExplorer) a jeste zaokrouhluje na desitky metru.
    Tak se mi zatim podarilo alespon "sesynchronizovat" zobrazeni, aby napred nenaskocila hodnota a treba az za sekundu to neindikovalo klesani/stoupani a pri tomto zpusobu zobrazeni by se uz dalo tech cca 50m odecist, ale zatim se mi nedari vyresit jak zobrazit "navigation.current_altitude.value" po jeji uprave pomoci DECVAL v prikazu TEXT ;-(.
    I kdyz uz je tedy lepsi zobrazovani, tak asi zatim nema smysl to sem davat a doufam, ze se mi podari i tu korekci vysky co nejdrive vyresit ...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Co bych ale nutne potreboval vyresit, jak upravit parametry pro SILNICNI kolo, aby to nenavigovalo po polnackach, kde se da snadno pichnout, na najeadech na silnice 1. tridy a na kruhacich v protismeru a do zahranici aby to i pro kolo navigovalo pres prechody pro pesi :-( ...
    Kdyby nahodou nekdo tusil, jak to ve skinu upravit, tak si rad necham poradit ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

diMKa 129...opravene nejake bugy,vraj je zaneprazdneny na dokoncenie ver 130
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Zdravim vsechny,

chtel jsem se zeptat, existuje nejaky funkcni skin pro IGO8 v rozliseni 240x240?
    Vyzkousel jsem uz spousty variant, zobrazeni je dobre, ale IGOcko stale pada "fatal error", predevsim pri navigaci, pruletech a simulacich.
    Uz jsem si cetl par prispevku, ale problem nemohu odstranit.

Diky za radu.

Martor
    ----------
    iPAQ hw6910

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

2 tomsoft

moc díky. vyzkouším

zajímala by mě jedna věc a totiž, co je v těchto skinech víc náročné na paměť a výkon procesoru - ty zobrazované údaje (množství) nebo hlášení radarů?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

130 :O

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

130 :O

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

víš něco o vylepšeních, případně o nových funkcích? a co upozorňování na radary?

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Zdravím!

Chci se zeptat, zda-li někdo ví jaký je rozdíl u zvukového varování v upozornění na radary "Při přibližování" a "Jednoduché".
    Zkoušel jsem obojí a připadá mi, že se to chová stejně. Pokud se objeví radar a jedu do rychlosti radaru, jenom to krátce pípne, pokud jedu rychlostí vyšší, než je limit radaru, pípá intezivně. Je to dost nepraktické v případě, že radar je třeba na začátku obce nastaven na 50 km/h a přijíždím k obci, tak začne nějakých 800m před obcí intezivně pískat (což je až protivné), dokud nespomalím na tu 50-ku.
    Nejde náhodou někde nastavit, aby při přiblížení k radaru oznámení jenom píplo, bez ohledu na aktuální rychlost?

Aktuální verze iGO8.0.0.31442 skin diMka 1.1.13

Díky za radu

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Neuměl by někdo přidat do Dimkova skinu hlášení o radarech v češtině třeba z Vlaďasova. Vlaďasův je OK, ale není naležato a mi to moc nevyhovuje. Dimkův je super, ale na motorce se soustředit na tu povolenou rychlost není zrovna dobré, raději se věnuji řízení a do intercomu to zapojené mám, tak by mi to stačilo jen říct. Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od godz
    víš něco o vylepšeních, případně o nových funkcích? a co upozorňování na radary?
    nevsimol som si nic nove,len jednu chybu o ktorej som vedel,tak odstranil,ale som zasa nasiel inu :? Ja som si zacal pomaly upravovat jeho skin na svoje pomery,ale casu je malo...ops: Co sa tyka radarov vcera vysiel novy patch na pridanie rozsirenia vlastnosti radarov,narychlo som to v noci testol pocas jazdy,a nejak to blblo.... koniec koncov vyskusajte si sami...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

dík, a jak se používá?

edit:
    jsem vůl. přečetl jsem si readme. tak nic.

edit2:
    takže jak jsem to pochopil, tak by měl rozšířit nastavení kamer i pokud mám igo bez skinu???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

jo

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

perfekt. přesně to jsem hledal - pouze rozšíření možností speedcam bez skinu. a teda český upozornění tam nenacpu? kdybych ty soubory přejmenoval, aby se tvářily jako eng, tak by to třeba šlo?

if if je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Za chvilku to tu máte aj s novou verziou diMka 1.30 a s českými hlasmi hlásenia radarov... testujem to už týždeň a beží to bez problémov, len ešte to upravím do novej verzie. Budú tam 2 ženské a 1 mužský hlas, takže môžte si potom vybrať...

Strana 51 z 140 PrvníPrvní ... 41495051525361101 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Informant 9 - zkušenosti, instalace, nastavení...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 07-10-2010, 21:19
  2. zapnuti gps na X1 a nastaveni IGO8
    Od kokopi_ce4you v sekci SE XPERIA X1
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-05-2010, 11:16
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-12-2008, 09:06
  4. HTC TouchFLO 3D - zkušenosti, tuning atp.
    Od xaries v sekci HTC & klony
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 22:01
  5. PocketBreeze + ContactBreeze: novinky, zkušenosti, nastavení ..
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 349
    Poslední příspěvek: 04-11-2005, 12:24