Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 40 z 140 PrvníPrvní ... 3038394041425090 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 586 až 600 z 2094

Téma: iGO8 - tuning, témata, nastavení a zkušenosti...

aaq aaq je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Měl bych prosbu....nemá někdo postup (návod), jak změnit šipku kurzoru na autíčko? ...na internetu jsem něco našel, ale bohužel v angličtině, což je pro mne docela problém, protože ji až tak neovládám ... holt stará škola :no: Díky za odpověď

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

to leilak: ja vim,ale ja preferujem solid farbu klvoli citatelnosti(uz som to niekolkokrat zdoraznil-dimka to spravil "clever" nastavi si kazdy svoju priehladnost ako mu vyhovuje,skoda ze len na infopaneli,ale to je len drobnost) no a s tym kurzorovym oknom iplne suhlasim,doteraz som nepochopil preco to vyvojari spravili prave takto :no: :no: :no: :no: :dead: dve obrazovky uplne stacia,vsetko by sa malo odohravat iba na nich a budem este kacirskejsi,stacila by aj jedna ale bude to OK ,len odstranit tu kurzorovu obrazovku ajej funkcnost presunut do planovacej casti...

ad auticko: existuje aj verzia od dimku s autickom,ale zo zasadnych principov to sem neumiestnim(povazujem to totiz za absolutnu zhovadilost,ci sa niekto bude na mna hnevat,alebo nie :no: :!: )

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

to oltcit: Zkoušel jsem autíčka v TT7, tam je hafo výběr, udělal jsem si i svoje auto. V 64*64 ho nepoznám ani já. Je to fakt pitomost jenom pro efekt, šipka je prostě šipka, snad kdyby šla měnit dle libosti její barva, každému vyhovuje něco jiného

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

to vladas: blahopřeji, ten skin je už výborný, já stále váham mezi tvým, Gliko a tím ruským. Každý má něco. I jocco není špatný. Gligo je hodně dobrý, dotáhl nastavení spodní barevné tapety, kvůli přehlednosti se dá vybrat vyhovující barevná kombinace, určitě by šlo tu "fíčurku" aplikovat. Hrozně mu tam ale blbne upzorňování na radary, nějak to vypoíčítává průměrnou rychlost, či, co, jenže se to neshazuje. Navíc vypočítavat aktuální průměrnou rychlost pro průjezd mezi radary se mi zdá zbytečné. Takhle daleko není třeba jít. Dimka zase perfektně řeší uživatelské nastavení horní a spodní lišty, zase ale nemá propracované nastavení při přiblížení k radarům, což máš pěkné, ale dohodit tam ještě to nastavení od Gligo .....

Nováček
    Registrace
    May 2008

Pri planovani trasy mi skin dimko hodil fatal error.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Tak pro mě zatím vítězí skin diMka...co se týče grafického i funkčního zpracování je na velice dobré úrovni...Samozřejmě, že Vladas na to není o nic huř

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od bimbop
    Pri planovani trasy mi skin dimko hodil fatal error.
    Aj mne, ale robi to iba v nocnom rezime.

U mna je momentalne diMka jednoznacna jednicka. Jedine co mi na tom skine este chyba je: Vo vyhladavani POI hodit k ikonam "v okoli kurzoru" a "adresa" adresar s "My POIs" (nemyslim My Favourites).

Obyvatel SMob Avatar uživatele toja
    Registrace
    Jun 2007

DiMka 1.1.6 mne funguje O.K, aj v nočnom režime.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Diky, ale radary jsem zatim u "prujezdnich radaru", ani v noci jeste bohuzel nezkousel, tak doufejme, ze mi to nepada take ;-) ...
    Ja mam nejradeji take Byte skin, Jocco, a ted Dimka, (co do funkcnosti) ale vzhledove jsou pro mne bohuzel "moc preplacane" a moc si nepotrpim na ty "hodne pruhledne panely", kde neni poradne videt co je na nich, ani pod nimi a take s temi barvami "trochu bojuju", aby byly co nejlepe videt (hlavne na slunicku, coz je problem meho poskrabaneho Yakuma DeltaX, na ktere uz se asi folie nevyplati ;-( ...)

Zase jsem se vzbudil ve 2 rano a vedel ze uz neusnu ;-(, tak jsem zas v noci trochu tvoril, ale nechci se porad davat ty "polotovary", ktere asi nebavi porad stahovat (mam to tu ted sice v PDA, ale nemam to cim vytahnout).

Tesil jsem se, ze ten Ultra skin ma podle nahledu zvukove upozorneni na POI, ale asi jsem to spatne pochopil a nic takoveho jem tam nenasel :-(.
    Jak jsem ted rano cetl, tak je to asi jen smer k POI podel cesty a zrovna na ty jsem se nedival :-(.

Zvuk k POI tedy zatim porad doreseny nemam, ale ty POI za jizdy se mi uz docela libi (hlavne na kole a v aute asi bohuzel moc casu sledovat nebude a prave proto bych tam rad to vypinatlne zvukove upozorneni ze se priblizil jiny POI...) a momentalne se da nastavit, jestli zobrazovat 1 az 3 nejblizi POI (volitelne, at si kazdy zkryje mapu, jak mu to vadi nejmene...), anebo jen "miniverzi 1 POI, co se vejde do horni stavove listy" - jeste jsem chtel, aby se ve volitelne vzdalenosti pred manevrem skryly a pak zase objevily, ale ony se mi zatim objevuji i kdyz nemaji (potvory jedny...), tak to jeste musim nejak doresit, anebo vynechat ;-( ...

Pak jsem dnes v noci udelal, ze se meni barva nadmorske vysky podle klesani/stoupani (to se mi take hodi na kolo a jak jsem pochopil, se to asi hodi i kamionakum, kdyz se prejizdeji jeden 49 a jeden 50km/h ;-D...), ale na miste se to buhuzel chova dost "splasene", jak se vyska rychle meni a zobrazuje se bohuzel jen po desitkach metru, tak az se to zkusi jinak nez pesky, tak uvidime, jestli jsem se zase nemordoval s "barevnou zbytecnosti", kterou zase budu moct vyhodit ;-( ...

Jinak v Dimkovi se mi libi ta "jina verze prepocittavaciho tlacitka", tak ji nejspis v nejblizsi dobe take zkusim a pak uvidime co s tim skryvanim tlacitek v planovani, pokud se mi tedy zase nahodou "nevynori nejaky dulezitejsi napad " ;-) ...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

michalm_ce4you
    Guest

Potřeboval bych u skinu diMka v zobrazení "na výšku" na navigační obrazovce v dolních třech polích (DataField Bottom) kromě nabízených možností přidat i rychlost a aktuální čas. Ví někdo, jaké a kde je potřeba udělat úpravy?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

tomtom skin rastie ku krase a stracaju sa zbytocnosti,z 3d pohladu mapy uz zmyzlo vsetko zbytocne!je zafixovany 3d pohlad

a pribudlo nove menu:

skusal som aj dimka1.6 ale ma kopec errorov tak pockam kym ho viac vychytaju!Jednoznacne u mna vedie gliko!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

:O ten z toho robi cisteho TT super,pekne sa to rozvija,so starou verziou iGO takato aktivita na poli tuningu veru nebola

PS zda sa ze Dima je nachylny reagovat na ciastkove upravy podla navrhov,uvidime,co sa z toho nakoniec vyliahne :?:

PS co mate z tymi errormi,mne sa to nestalo ani raz,ani s jednou verziou,obcas mi zahlasi Out of memory,ale to nesuvisi so skinom,ale s iGO :no:

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Něco z úplně jiného konce než skin - je už nějaký nástroj pro práci přímo se soubory poi? Pokoušel jsem si udělat branding, ale spolehlivě selhává u jakýchkoliv skupin, kde se v názvu vyskytují jiné než maďarštině známé akcentované znaky. Tuší někdo, zda to lze nějak vyřešit? Soubor poi.icons na to asi nebude stačit...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

dalsia verzia zmena farby pisma na priemerovej kamere(reagoval na moju pripomienku) a nejake fixy...
    Připojené soubory Připojené soubory

Strana 40 z 140 PrvníPrvní ... 3038394041425090 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Informant 9 - zkušenosti, instalace, nastavení...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 07-10-2010, 20:19
  2. zapnuti gps na X1 a nastaveni IGO8
    Od kokopi_ce4you v sekci SE XPERIA X1
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-05-2010, 10:16
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-12-2008, 08:06
  4. HTC TouchFLO 3D - zkušenosti, tuning atp.
    Od xaries v sekci HTC & klony
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 21:01
  5. PocketBreeze + ContactBreeze: novinky, zkušenosti, nastavení ..
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 349
    Poslední příspěvek: 04-11-2005, 11:24