Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 39 z 140 PrvníPrvní ... 2937383940414989139 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 571 až 585 z 2094

Téma: iGO8 - tuning, témata, nastavení a zkušenosti...

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od colin
    V nastaveniach obrazovky s mapou v Rozsirenych nastaveniach mate dole cierne tlacitko Data Fields . Po jeho stlaceni si navolite , co chcete aby sa vam hore zobrazovalo . Je tam tych moznosti pomerne vela .
    To je ono! Dakujem

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Skin od diMka je opravdu super. Zatím jsem nic mnohem lepšího neviděl. Trošku jsem si upravil jen velikost a barvy některých údajů na mapě a z těch bílých lišt jsem udělal jemně tmavší. Ale jinak nemá chybu. Radary jsou detail, který nějak extra nevadí
    Co ale nevím, co znamená ta červená značka (tečka) úplně v pravém dolním rohu :?: Nevíte někdo k čemu to je?

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Ta cervena bodka v pravom dolnom rohu indikuje stav nahravania tracku , t.z. cervena - nenahrava sa nic , zelena - nahrava (zanamenava) sa track .

Autorom doporucene farebne schemy pre skin diMka
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Presnejsie povedane,ta bodka indikuje stav zaznamenavania pozicie pre ucely nahravania trasy(t.j. keby bolo povolene nahravanie trasy nieje to ako stadartna volba,kde sa nastavoval interval nahravania,ale tu to nahrava inteligentne,vzdy ked je podstatna zmena smeru jazdy,minanie odbociek atd. very clever :yes: )

edit: tak to skusam zmenit v zakladnom nastaveni(menim interval nahravania) a nezda sa ze by to nejako ovplyvnovalo frekvenciu blikania,mozno pri pripojenej GPS to bude ine,hmmm :?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Opět nová verze Byte skinu (320x240, 240x320) - tentokráte bohužel již ne 100% česky - nemám hlášky jako "dopravní problém - přepočítávám trasu" popř. "objízdná trasa nalezena" apod.
    Pokud je někdo máte, sem s nimi.

Taktéž byla přidána nová obrazovka v nastavení, avšak funkčnost je omezena přesnou konfigurací v advmenu...UI skriptu a popř. reálně nainstalovaným software. Dle mého názoru na PDA nepoužitelné.

http://uloz.to/534906/iGO8_Byte_BK_2.6_CZ.zip

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od kume
    @ vladas: Vcera som prvykrat vyskusal tvoj skin VladaS_240x320_080626.zip.

Skin je super, ale blbne mi zobrazovanie zostavajucej vzdialenosti, casu prichodu a trvania cesty. Ak mas totiz naplanovanu dlhsiu cestu (napr. ja som to testoval na trase do Bulharska) spominane udaje sa vzajomne prekryvaju.
    V jakem poradi to mas zobrazeno ?
    Prekryva se to i v tom poradi vzdalenost do cile, cas do cile, cas dojezdu, jako to mam zobrazene na skinu ?
    Je tam dole totiz malo mista, tak jsem to "sobecky optimalizoval" na poradi zobrazeni jake pouzivam ja ;-( ...

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zdravím. Pečlivě sleduji vývoj aniž do něj dokážu přispět. Glikův TomTom se stále lepší, ale stále to není ono, takže používám iGo++ kvůli docela dobrým a jednoduchým radarům a popup infu na obrazovce a smutním za Riksem, který byl sice ošklivý, ale velmi funkční. Zejména postrádám infopanel naležato, kdy jsem viděl jak daleko a kterým směrem ta zatracená pumpa či bankomat jsou. Vyhovoval by mi takový "bastardík" mezi Glikem a Riksem (bez nároku na výtvarno) jako na obrázku - často potřebuji informace o průjezdném bodu a veliká písmena. K tomu:
    a) šlo by, aby dole iGo hlásilo v které je obci, když obec nemá ulice?
    b) šlo by, aby nahoře iGo nehlásilo až změnu komunikace, ale třeba další projížděnou obec na trase, číslo příštího exitu?
    c) dal by se navrátit čudlík na vypnutí zvuku, který by mi vypnul jen iGo a ne celého Cruise, jako hlasitost v rychlém menu?

Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00286338_GlikoRiks_uNHp.jpg 
Zobrazení: 46 
Velikost: 22.8 KB 
ID: 8362  

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

VLADASOVI:
    no som tu nebol od piatka no pekný skin tu pribudol diMka pozri si ho....tam je už v okne plánovanie celá mapa po čom som tak túžil.... síce mohol aj ten spodný polo priesvitný panel a mierka mapy preč....ale hned to ináč ukáže...
    Tento skin som moc nepreskumal ale to čo som našiel je moc dobré...
    V okne plánovanie tvoje funkcie a tlačitka sú pekne logicky a funkčne usporiadané malé pekné tlačitka....len by mohla možnosť ich úplneho zmyznutia...len čistá 100 percentná mapa...
    - Potom moc dobré tlačítko prepočítavania trasy tam je ...kde sa nemusí stále dokola cez všetkych 5 možnosti trasy klikať....
    Myslím že moc inšpiratívny skin pre teba....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Update dimkovho skinu,vecer bola 1.1.5 ,dnes je uz 1.1.6 opravena nejaka chybka na POI a pridane dvojite funkcie na tlacitka.Chlapec jedeeeeee :yes:
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od leilak1
    VLADASOVI: Myslím že moc inšpiratívny skin pre teba....
    To vis ze ho dnes doma (doufam) poradne prozkoumam a pokud tam bude neco, co by se hodilo a budu to umet, tak to urcite zase pouziju ;-) ...

Jsem ted "posedly" tim zvukem upozronovani na POI pri ceste, stravil jsem na tom celou sobotu a porad nemuzu ten nazev vycist do sve promenne :-(

V sobotu jsem byl a kole a zkousel, jak jsem predelal tlacitka
    (zobrazovani POI za jizdy je ted na Vysce aby se dalo za jizdy rychle schovat pokud je poteba videt cela mapa a z rychleho menu pak bude moct zmizet, v nastaveni obrazovky zvolit kolik tech policek chces - jeste zkusim udelat prepinani aby se zobrazilo "mini info jen do horniho panelu" jako kdyz ted ZATIM podrzis rychlost, akorat ze to zlobi a i zapne/vypne nasledujici manevr - stejne to tam potom nebude...)
    To info se ted posune az nahoru, pokud neni zobrazena nasledujici ulice a myslim , za jizdy zobrazenych 1 az 2 POI jeste moc mapu nezakryje (na kole jsem se tak "kochal panoramaty" a jeste videl nejblizsi 2 POI v okoli), ale prro jistotu jeste chci pridelat to volitelne "mini info o POI do horni listy".
    Take bych rad, aby to mohlo mizet ve volitelne vzdalenosti pred manevrem, ale zase mi to zatim neumoznuji omezene moznosti prikazu runif :-(

POI na klikani na mape se ted v navigaci zobrazi "podrzenim auticka" (aby se o nej neskrtlo, kdyz se prstem otevira rychle menu) a kliknutim na auticko se prepinaji POI vsechny/viditelne (akorat mne stve, ze kdyz se zobarzuje panel, tak se i prepnou POI, coz by teoreticky nemelo :-( ...)

Mno hodne jsem ted predelaval uvnitr (co neni navrch videt), ze ten kod zacinal byt "zasmodrchany" a pak se obcas neco spatne sledovalo, zda je to zapnute/vypnute apod. (ale ted mi zacalo zlobit info v planovani ze se na nej musi kliknout 2x a nevim, jestli to delalo i driv a jestli pomuze incializovat jednu promennou, coz jsem driv nemusel :-(...)

Mno to co prikladam je zase jen "DEMO na vyzkouseni co se chystam udelat", tak si muzes hrat, jestli tam nebudou jeste nejake mochy "zavazne" krome tech, "malych" o kterych uz vim ;-( ...

################################################## ###################################
    Tak ted se divam na http://artwork-igo8.blogspot.com/
    jestli iGO8 Ultra" skin (v2.5) nema nahodou to upozornovani zvukem na POI (se kterym zatim se tak neuspesne morduju) uz hotove ;-) ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od leilak1
    VLADASOVI:
    no som tu nebol od piatka no pekný skin tu pribudol diMka pozri si ho....tam je už v okne plánovanie celá mapa po čom som tak túžil.... síce mohol aj ten spodný polo priesvitný panel a mierka mapy preč....ale hned to ináč ukáže...
    Tento skin som moc nepreskumal ale to čo som našiel je moc dobré...
    V okne plánovanie tvoje funkcie a tlačitka sú pekne logicky a funkčne usporiadané malé pekné tlačitka....len by mohla možnosť ich úplneho zmyznutia...len čistá 100 percentná mapa...
    - Potom moc dobré tlačítko prepočítavania trasy tam je ...kde sa nemusí stále dokola cez všetkych 5 možnosti trasy klikať....
    Myslím že moc inšpiratívny skin pre teba....
    -tlacitka mozu zmiznut,len klilkaj na na tie dve protismerne sipocky vpravo dole
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00286373_Screen028_xv3j.jpg 
Zobrazení: 50 
Velikost: 55.8 KB 
ID: 8365  

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Ano Oltcit však to som písal že tam je celá mapa !!! ) ty tam máš teraz aj na obrázku aj horný panel polopriesvity lebo máš trasu....ale ked neni trasa zadaná horný panel tam neni...a ja som písal že v tomto okne by mohol aj ten spodny zmiznuť aj s tú mierku...tak si me nerozumel
    Ja som o tom vedel......tlačitka môžu zmiznut ale nie panely...
    Hovoril som Vladasovi už dávnejšie v jeho skine by mohol spraviť aj možnosť úúúúplne čistu mapu...tiež prepinať tlačitka a úplne čista mapa teda aj bez mierky a polopriehladneho panelu....
    Ano tento skin je je rozumne robený a veľký konkurent Vladasovmu je robený účelne a prakticky....Vladas sa zameral ale v poslednom čase na radary a zobrazenia info pri navigácii......dúfam že si tento skin dobre prekukne ....
    Velkosť mapy v plánovaní : už som to testoval v lese kde som displej krásne videl v tieni pod stromami a chcel som vidieť v okolí čo sa nachádza a v dialke akým smerom sú obce a musel som viac krát zoomovať...bodla by celá plocha...už sa tolko nevykrúcaj ak som to zbadal v jeho skine "očka mi zažiarili" :yes:
    diMka skin : a je tam veľmi dobrá rýchla ponuka v navigačnom okne !!! veľa možností, vela tlačítok a každy si môže nahádzať čo chce do navigačného okna ....môže ho mať bud uplne plné alebo skoro nič......

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Jo, doufam ze to zmizeni tlacitek take casem udelam, ale ted CHCI CHCI CHCI CHCI mit napred DOKONALE ty POI !!! ;-D.
    A ted jestli uz v tom Ultra skinu maji ty POI nejak vyresene, tak mi to asi neda a asi to nebude prave jednoduche a zabere to dost casu ;-( ...

Akorat mozna to mizeni "mierky" bude malinko problem, protoze je zadana tusim "natvrdo" nekde jinde, ale uvidime, co se s tim da delat.
    Stejne ale se mi zda, ze na planovani ta plocha "staci" a kdyz chci neco poradne videt, tak si k tomu radeji vezmu tu papirovou mapu ;-) ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

To je len dobre ze je z coho vyberat a ja by som to nebral ako konkurenciu,ale ako moznost vyberu a obohatenie v tejtp oblasti o nove napady ,myslienky a koniec koncov aj o inspiraciu.A o tom to vsetko je.Ja len dufam,ze konecne niekto spravi aj upravy v kurzorovej obrazovke,ta je vyriesena maximalne neucelne(uz som nieco nacrtol dimkovi,mozno sa na to neskor chyti..... aj tak je zaujimave,ze kazdy sa babre len s navigacnou obrazovkou,a maximalne s planovaciou ,ale dalej uz ich ambicie nesiahaju a pritom je tam tolko toho co zlepsovat.......:?:

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od oltcit
    To je len dobre ze je z coho vyberat a ja by som to nebral ako konkurenciu,ale ako moznost vyberu a obohatenie v tejtp oblasti o nove napady ,myslienky a koniec koncov aj o inspiraciu.A o tom to vsetko je.Ja len dufam,ze konecne niekto spravi aj upravy v kurzorovej obrazovke,ta je vyriesena maximalne neucelne(uz som nieco nacrtol dimkovi,mozno sa na to neskor chyti..... aj tak je zaujimave,ze kazdy sa babre len s navigacnou obrazovkou,a maximalne s planovaciou ,ale dalej uz ich ambicie nesiahaju a pritom je tam tolko toho co zlepsovat.......:?:
    Hm kurzorove okno :( podla mna je toto dosť neštasne v igo 8 vyriešene...vôbec by tam nemalo byť ....
    ten kto pracoval s igo 2006 vie že bola navigačné okno a okno plánovanie....a tak to malo byť aj v igo 8 a nie rozdeliť plánovacie okno na tri časti .....plánovacie (start,prejazd,ciel...) okno na vyhladávanie poi, a okno kurzor kde je viac možnosti (blokovanie trasy, označenie...)
    Toto všetko malo byť v okne plánovanie alebo rýchlo dostupné z tohto okna....podobne ako má Vladas už aj skoro diMka.....a zároveň by malo toto okno poskytnúť čo najväčšiu mapu....
    A nie neustále chodiť do menu, človek sa pritom nakliká a nakliká...
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ešte k tomu obrázku čo si dal hore je fajn že sa daju nadstaviť aj priehladné tie dve lišty hore a dole....a zas väčšia mapa...sice maličko horšia čitatelnost....

Strana 39 z 140 PrvníPrvní ... 2937383940414989139 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Informant 9 - zkušenosti, instalace, nastavení...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 07-10-2010, 20:19
  2. zapnuti gps na X1 a nastaveni IGO8
    Od kokopi_ce4you v sekci SE XPERIA X1
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-05-2010, 10:16
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-12-2008, 08:06
  4. HTC TouchFLO 3D - zkušenosti, tuning atp.
    Od xaries v sekci HTC & klony
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 21:01
  5. PocketBreeze + ContactBreeze: novinky, zkušenosti, nastavení ..
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 349
    Poslední příspěvek: 04-11-2005, 11:24