Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 38 z 140 PrvníPrvní ... 2836373839404888138 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 556 až 570 z 2094

Téma: iGO8 - tuning, témata, nastavení a zkušenosti...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od mickielli15
    nejaktuálnější radary Evropy, plus nejnovější radary CZ z poi.cz spojené do jednoho souboru.
    !!!!!!!! Největší databáze radarů !!!!!!!!

hodil jsem to na mediafire
    (pro anti-rapiďáky) :yes: , tam se nečeká, podporuje down manažery a je celkově super. Jenom nevím, jak dlouho to tam drží...

kód:
    Kód:
    http://www.mediafire.com/?xknlwg9s9ny

patří to na kartu do složky iGO8/content/speedcam. Předtím, než to tam dáte, vymažte z této složky veškeré soubory.

je to velký soubor, poprvé iGO bude nabíhat dlouhé minuty Nelekejte se toho a běžte si mezitím třeba pro cíga do trafiky :dead:
    Hmm ak je to ta updateovana databaza aka bola aj predtym(z toho isteho zdroja) tak zial aspon tu v UK je akurat k zlosti,pretoze to pipa stale a radary oznacuje este aj tam,kde stalo policajtske auto s "bobym" co bol na potrebe skratka,tak tretina z toho co hlasila bola aktualna a zbytok len falosne poplachy.Ja pouzivam "skromnejsiu databazu,ale za to pravdivu(aspon tu kde jazdim
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Tak toto vypada hooodne zaujimave(konecne niekto rozmysla aj nad funkcnostou )
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00286118_Screen015_trxQ.jpg 
Zobrazení: 40 
Velikost: 46.5 KB 
ID: 8349   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00286118_Screen016_4Bk2.jpg 
Zobrazení: 38 
Velikost: 49.1 KB 
ID: 8350   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00286118_Screen017_Ngkn.jpg 
Zobrazení: 45 
Velikost: 33.9 KB 
ID: 8351   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00286118_Screen018_Bewn.jpg 
Zobrazení: 44 
Velikost: 45.0 KB 
ID: 8352   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00286118_Screen019_1eh7.jpg 
Zobrazení: 40 
Velikost: 34.7 KB 
ID: 8353   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00286118_Screen020_EVR.jpg 
Zobrazení: 34 
Velikost: 29.4 KB 
ID: 8354   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00286118_Screen021_aqMM.jpg 
Zobrazení: 43 
Velikost: 31.5 KB 
ID: 8355  

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od oltcit
    Tak toto vypada hooodne zaujimave(konecne niekto rozmysla aj nad funkcnostou )
    4 Oltcit
    hm... to vypadá hodně dobře, kde jsi to našel?

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

oltcvit:

tak jsem potěšili oko, ale ještě potěšit Igo.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Nebudu pes skusajte,ale chyba tam pokrocile nastavenie radarov,hlasove hlasenia radarov...

PS skusajte tapat na co mozete a zistite ake vsetky mozne vychytavky to ma

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

olcit: tak tenhle skin je zatim nejlepsi co jsem videl, supr ovladani! diky moc za nej. zatim jsem ho otestoval doma pri simulaci, ale vypada fakt luxusne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Nebudu pes skusajte,ale chyba tam pokrocile nastavenie radarov,hlasove hlasenia radarov...

PS skusajte tapat na co mozete a zistite ake vsetky mozne vychytavky to ma
    Vypadá to velice dobře. Škoda jen nepřítomnosti hlášení radarů

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

nehlasi radary? to je skoda.. ale i tak je supr, treba to bude v dalsi verzi

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

radary samozrejme hlasi,myslel som ze chyba pokrocile nastavenie jednotlivych typov a hlasove upozornenie.......

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Sledujem autora tohto skinu uz davnejsie, mimochodom funguje pod nickom dima8389 na jednom znamom ruskom fore o PDA . Pouzival som jeho skiny este v IGO 2006 ( skin bol rozpracovny na zaklade Andyho skinu ) . Jeho novy skin pre IGO 2008 je skvely a podla vsetkeho je stale v stadiu rozpracovanosti , aspon to teda vyplyva z jeho komentarov na tamtom fore . Takze sa mozme tesit na dalsie vychytavky a vylepsenia

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

radary samozrejme hlasi,myslel som ze chyba pokrocile nastavenie jednotlivych typov a hlasove upozornenie.......
    Tím chybí hlášení radarů jsem myslel jasně mluvený. Ta zvuková signalizace maká.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

dima8389l hovori , ze chce samozrejme do svojho skinu zapracovat aj hlasove upozornenia kamier , ale zatial vraj caka na opravu chyby od autorov v kode sameho IGO . Tie skiny , ktore uz maju zapracovane hlasove upozornenia kamier programovo obchadzaju tuto chybu , co ma vsak za nasledok , ze IGO s takym skinom je velmi narocne na pamat RAM . A vysledkom toho su potom predcasne ukoncenia chodu programu alebo jeho zamrznutie .
    Priklam dnesny update diMka skinu na verziu 1.1.3 - opravene su tam nejake malickosti pre rezim 320x240

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

@colin: V iGO 2006 Plus som pouzival skin AndySK. V iGO8 je Dimkov skin to najlepsie co som doteraz videl! Je skutocne maximalne prakticky. Ak mas na neho kontakt, tak mu prosim napis ci by nemohol zapracovat aj zobrazovazovanie kompas+datum v hornych oknach. Teraz je tam moznost len kompas+rychlost alebo len datum (kedze rychlost sa zobrazuje vlavo dole spolu s povolenou rychlostou).

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od kume
    @colin: V iGO 2006 Plus som pouzival skin AndySK. V iGO8 je Dimkov skin to najlepsie co som doteraz videl! Je skutocne maximalne prakticky. Ak mas na neho kontakt, tak mu prosim napis ci by nemohol zapracovat aj zobrazovazovanie kompas+datum v hornych oknach. Teraz je tam moznost len kompas+rychlost alebo len datum (kedze rychlost sa zobrazuje vlavo dole spolu s povolenou rychlostou).
    priklanam sa k tomu tento skin patrí asi najlepšie čo tu bolo, hlavne je to igo a nie prerabky na tom tom, i ked som nepochopil že ked niekto chce tom tom nech si ho tam nainštaluje . dimkov je super , nahradza mi v 8, riksa ktorého som mal na 2006

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od kume
    ..ci by nemohol zapracovat aj zobrazovazovanie kompas+datum v hornych oknach. Teraz je tam moznost len kompas+rychlost alebo len datum (kedze rychlost sa zobrazuje vlavo dole spolu s povolenou rychlostou).
    Celkom som nepochopil o co vam ide . V nastaveniach obrazovky s mapou v Rozsirenych nastaveniach mate dole cierne tlacitko Data Fields . Po jeho stlaceni si navolite , co chcete aby sa vam hore zobrazovalo . Je tam tych moznosti pomerne vela .

Strana 38 z 140 PrvníPrvní ... 2836373839404888138 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Informant 9 - zkušenosti, instalace, nastavení...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 07-10-2010, 20:19
  2. zapnuti gps na X1 a nastaveni IGO8
    Od kokopi_ce4you v sekci SE XPERIA X1
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-05-2010, 10:16
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-12-2008, 08:06
  4. HTC TouchFLO 3D - zkušenosti, tuning atp.
    Od xaries v sekci HTC & klony
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 21:01
  5. PocketBreeze + ContactBreeze: novinky, zkušenosti, nastavení ..
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 349
    Poslední příspěvek: 04-11-2005, 11:24