Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 140 z 140 PrvníPrvní ... 4090130138139140
Zobrazené výsledky: 2,086 až 2,094 z 2094

Téma: iGO8 - tuning, témata, nastavení a zkušenosti...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

diMka 1.5.30 by prý už měla být kompatibilní s 8.3.1. (ne předělaná). Zkoušel to už někdo?

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

to: patax
    Nic není předělaného, pořád je to Dimka 1.5.30 pro igo 8.0.xxx, bohužel

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zdravím
    a) rovněž původní červená/zelená
    b) v dark patch denním zobrazení je červená překročená rychlost stále lemovaná bíle a nedokážu to najít
    c) když jsem dřív tapnul na kvičící radar, zmlknul, teď se mi to nedaří - jsem jen nešika?
    d) s hrůzou jsem zjistil, že v posledních verzích netrefím do trip computeru, pomooc...
    e) po flashnutí cruise na official wm 6.1 po přijetí telefonu igo spadne a zmizí, dtto při vyvolání cube. Když hovor nepřijmu, běží dál - nějaká zkušenost?

Registrace
    Apr 2008

to: Brouk Pytlik
    a) OK
    b) v daném rozlišení je "main_scheme.ui" hledej tam 7 a 8 řádek hodnota color2 je tam teď "color2=#FFFFFF", tak zkus změnit a napiš, můžu to tam potom hodit napořád
    c) Nejsi nešika, ale to jsem musel vyhodit, tapni teď na ikonu stavu radarů nahoře
    d) Netuším, s tím nic nedělám
    e) Nekompatibilita z OS nebo nějakou app ve Win. Bohužel, zkus jinou verzi igo, klidně starší - novější,
    Něco podobného kdysi a někomu dodnes, dělalo to, že při minimalizaci se schovala vrchní lišta z Windows, vyřešila to až další verze igo

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Dílk za odpověď
    a) ještě jeden komentář - v nejstarších verzích iGa a v PC verzi byly šipky užší, takové "silniční" - možná by pak bylo víc místa na jiná tlačítka (viz příspěvky výše)?
    b) opravu main_ui zkusím, ale otestuji až za jízdy, pak dodám (simulace na rychlost nehledí, že)
    c) řešení to je, ale s ohledem na umístění, zprůhlednění a velikost knoflíku radarů trochu přes ruku, navíc soudím, že bude nutné tapnout po minutí radaru znova pro obnovení funkce pro další radary (na což zajisté zapomenu)
    d) ach to je smutné, dřív byl přístup přes některou z informačních stránek trasy (snad přes monokl) - když se tam nedostanu, je využitelnost horních informačních polí poněkud....
    e) není žádné neštěstí, bez problémů bleskově znovu naběhne, jen to má průvodní jev - spadlé do lišty se posune ikona vždy o pozici vlevo, zatím jsem vždy resetoval dřív, než jsem se dostal mimo obrazovku. Snad to přece jen ze zvědavosti vyzkouším co to udělá.

Obyvatel SMob Avatar uživatele toja
    Registrace
    Jun 2007

Tak tu som našiel kultový skun Dimka 1.5.30 pre SAMSUNG OMNIA.
    Nemám možnosť vyskúšať, tak sa realizujte a dajte vedieť

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

iba hlasim moju skusenost so skinom 1.5.30 s upravou od Tomsofta pre nenarocnych... predtym poslednu verziu som pouzival 1.5.6 (prakticky bez problemov), po nahodeni spominanej 1.5.30 mal pristroj problem zistit polohu, a po zisteni polohy aj tak pomerne nepresne ukazoval, kurzor sa hybal spravnym smerom, ale ukazoval nespravnym smerom, v obrazovke satelitov sipka skakala na vsetky strany a cele GPS sekalo v sekundovych intervaloch, resp. bolo to 1fps. Po prepnuti na skin 1.5.6 chod hladky, kurzor na ceste a spravnym smerom, vsetko OK (az na mierne oneskorenie, co je vsak chyba 8.0). Ine skiny (medzi 1.5.6 a 1.5.30) som neskusal, nebolo kedy.

A aby nahodou nedoslo k omylu, tymto mojim prispevkom nechcem nikoho ohovarat, ani nic podobne, iba som sa zmienil o tom, co to robilo mne... Nakolko Dimka vraj pracuje na skine pre 8.3.1, cochvila ho zacnem pouzivat aj ja ako primarnu verziu, pretoze s 8.0 sa mi kvoli oneskorovaniu uz podarilo minut krizovatku... a verim, ze tomsoft sa do toho ntiez pusti a doplni do noveho skinu tachometre a i. :yes:

Registrace
    Apr 2008

to:THeBaNDiT
    Ani na minutu mě nenapdlo nic ve smyslu "tymto mojim prispevkom nechcem nikoho ohovarat, ani nic podobne" )
    Ne, ale teď vážně, nevím už v jaké verzi Dimky to bylo, určitě ale po verzi 1.5.6 se mi stalo přesně to samé a to jsem měl originál dimku, vždy to zkouším na ostro i s GPS signálem a pak až to upravuju (jistota je jistota). Dělal to přesně co popisuješ. Signál skákal každou sekundu byl a nebyl atd...
    Opravilo se to po smazání složky SAVE, soubory s vlastníma POI a oblíbené jsem schoval, ale jinak byla složka SAVE prázdná. A až potom co jsem znovu vybral v nastavení skin Dimka už to nedělalo a zatím nedělá v žádné verzi. Tak zkus smazat SAVE a testni to.

Registrace
    Apr 2008

[h]Přátelé diskutující,[/h]
    Protože vláken pro igo, které zde na fóru jsou, je několik a "motá" se jedno s druhým. Teď nemyslím samotné verze 8.0 a 8.3, ale příspěvky jsou různého charakteru a je tak pro nově příchozí, který např. nechce nic vylepšovat, ale chce jen poradit s instalcí nebo problémem s GPS, tak se bude prokousávat v hromadě příspěvcích, které jsou o tuningu nebo jiných... Také z důvodu lepší přehlednosti zde toto vlákno ZAMYKÁM
    a je nyní k dispozici "pokračování" a to ve dvou provedeních
    IGO 8.0 - Tuning a skiny
    IGO 8.0 - Obecné zkušenosti a rady s navigací igo 8.0

a
    IGO 8.3 - Tuning a skiny
    IGO 8.3 - Obecné zkušenosti a rady s navigací igo 8.3

Strana 140 z 140 PrvníPrvní ... 4090130138139140

Podobná témata

1. Pocket Informant 9 - zkušenosti, instalace, nastavení...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 07-10-2010, 21:19
  2. zapnuti gps na X1 a nastaveni IGO8
    Od kokopi_ce4you v sekci SE XPERIA X1
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-05-2010, 11:16
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-12-2008, 09:06
  4. HTC TouchFLO 3D - zkušenosti, tuning atp.
    Od xaries v sekci HTC & klony
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 22:01
  5. PocketBreeze + ContactBreeze: novinky, zkušenosti, nastavení ..
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 349
    Poslední příspěvek: 04-11-2005, 12:24