Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 140 PrvníPrvní ... 9101112132161111 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 2094

Téma: iGO8 - tuning, témata, nastavení a zkušenosti...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Mno nelekejte se, opravdu nemate na svych PDA "hot pixely" !!! ;-)

Zkratka to auticko u tlacitek na rizeni rychlosti simulace bylo sice hezke,
    ale take mi tam "tak trochu prekazelo"
    (jak jinak, vsichni se snazi na display nacpat, co se da,
    a ja zase musim mit "neco extra" a smazat pomalu i to, co se neda ;-) ...),
    takze mne napadlo, ze by se mi libilo videt i graficky,
    jakou cast cesty uz mam za sebou, takze takova ta
    zluto-cervena "blecha blechovata", co jezdi nahore pod tou listou
    s nazvem nasledujici ulice ukazuje prave tohle a doufam ze nejen
    pri simulaci a rychlost simulace je take videt v LDR,
    takze na co tam mit nektere veci zbytecne 2x, ze ...

Jak se tak ale jeste divam na ta tlacitka pro rizeni rychlosti simulace (stejne urcite kazdy ovlada simulaci stylusem...), tak by mozna jeste stalo za to se je pokusit zmensit, anebo nekam presunout, protoze alespon mne porad jeste pri te simulaci prekazi a porad je skryvat a odkryvat take asi neni to prave...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Dalsi "testovaci" verze ...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Tak ted se mi zda, ze je zrovna situace (v horach a mozna i u colorscheme "pistachia"), ze by i ta "nachova" barva byla blbe videt a ted "babo rad" !!! ;-( ...

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

VladaS skin je dobrý tak akorát na simulace v křesle, kochat se krajinkou. Důležité údaje o času dojezdu, zbývající vzdálenosti jsou na čelním skle za sluníčka téměř neviditelné a na to abych se kochal kopečkama kolem mám přeci v autě okna, ne? :-) Ne vážně, vážím si práce všech co dělají skiny, ale je vidět kdo to denně testuje v autě a kdo si jenom hraje se simulacema tras...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Ano, opravdu pisu, ze jsem to nemel cas jeste vyzkouset v aute, kde ale stejne bohuzel nemam antireflexni folii, takze obcas nevidim ani tak nic ;-( a proto tu take mam zajem slyset nazory ostatnich...

Alespon ja kdyz ridim, tak mne cas dojezdu a pod. az tak nezajima a ridim se predevsim mapou (protoze na hlasove instrukce se zatim bohuzel moc spolehat neda a beru je jen jako upozorneni, ze mam zacit prave venovat pozornost mape a udaji o vzdalenosti k blizicimu se manevru)
    a tyhle pro navigaci podle mne urcite nepodstatne udaje si ctu az kdyz se treba "nudim v pomalu popojizdejici kolone" a pod. - jestli tohle ctes misto venovani se rizeni, tak to bych te opravdu nechtel potkat a uz zacinam mit vycitky, ze jsem tenhle sknin vubec napsal - vlatne ne, nastesti pro mne a i dalsi co v aute potkas se ti nastesti nelibi ;-D ...

Napis lepsi skin a rad jej budu (a to opravdu a bez jakekoliv ironie) pouzivat a alespon si navic usetrim praci ...

DD_ DD_ je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2010

No pro nekoho a pro mne treba taky je cas dojezdu celkem zajimavy udaj. A prave proto ze v tvem skinu je blbe videt tak musim vice casu stravit koukanim na display nez ten udaj vyctu, nez kdyby byl lepe viditelny a jasny pri prvnim mrknuti na display.
    Jinak zatim tvuj skin nepouzivam jako prioritni ale urcite budu dal sledovat jeho vyvoj.
    Co prave bylo receno v predchozim prispevku je ze kdyz se podivas na vsechny sve screenshoty, tak tam mas v horni pulce obrazovky jen listu s posunem simulace a pod ni modrou oblohu, ktera mne teda vazne pri navigaci nezajima, takze se spousta prvku da umistit prave tam a ne pres silnici, kterou jak ty vsude pises chces stale videt.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Kdyz se na to tak divam, tak ty udaje o dojezdu vlastne mozna muzu podlozit necim tmavym (anebo alespon polopruhlednym), protoze co je vzdadu za kurzorem vlastne uz neni za jizdy az tak aktualni, takze to (dost mozna) zkusim, jak to bude vypadat ...

Co se tyka toho "naklopeni" (a s nim souvidejici viditelnosti "do dalky"), tak te prece nikdo nenuti naklapet to tak "extremne" jako to mam shodou okolnosti na tech screenshotech ...

Je to proto, ze jsem "hracicka" a ty "defaulni 3 zoomovaci presety" mam nastavene tak, ze:

4. (co automaticky zoomuje) mam opravdu na nejblizsi okoli (jako treba v TomTomu)
    1. mam naklopeny tak "rozume", ze nevidim obzor, neni zazoomovano az tolik, abych opravdu co nejlepe videl nasledujici manevry
    (pripadne moznosti objet nejakou nenadalou zacpu na ceste - TMC nemam a v dohledne dobe neplanuju)
    a tedy pro navigaci "co nejvic idealne"
    2. mam "nalezato", takze vlastne jako "tocici se 2D", ze si mohu joystickem kdykoliv prizoomovat, nebo odzoomovat podle momentalni
    potreby (take dobre treba pri tech zacpach)
    3. (ten co tu je zobrazeny) mam prave jen na to "hrani a kochani" a nikdo si to tak (hodne polozene) prece nastavovat nemusi ...

Nevim, treba ti nevadi, ze original skin ma (ted nevim presne) zakrytou horni skoro 1/4 obrazovky.
    Mne to ale vadi a kdyz potrebuju videt "co nejvic dopredu" (a podle toho si i mapu naklopit), tak mi vadi, kdy se mi tam ta mapa nevejde...

Jak jsem psal, nikomu svuj skin nenutim, ale rad si vyslechnu vsechny nazory (i ty negativni) a alespon budu vedet, co jeste muzu vylepsit, pokud se mi to tedy bude take libit a hlavne pokud to budu umet ...

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Skin je dobrý.Nedej se odratit.Kdo chce,tak si ho tam a kdo ho nechce tak né a nekritizuje.Když jsou tak chytří,tak ať se předvedou sami a ukážou svoje výtvory

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

I já se přidávám: skin je velmi dobrý, nenech se odradit od tvojí linie.
    Ze 100 uživatelů by jich nejmíň 50 chtělo ještě jiné varianty. Ale ty ať si najdou jinde, jsou jich mraky, jen stačí pohledat.
    Takže díky za skin, kde je minimálně údajů a maximálně krajiny. Pruhy jsem ještě neměl možnost vyzkoušet, ale dopředu za ně díky. (Myslím, že krajinu nehyzdí, někdy se na pár vteřin objeví a hned zmizí )

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Nepsal jsem svůj příspěvek proto abych někomu kazil radost ze skinu. Prostě jsem napsal svůj názor na tento "simulační" tip skinů a současně jsem napsal, že si vážím práce všech co tvoří skiny. Nevím, pokud si myslíte, že toto forum je dobré jenom k tomu, že všichni budeme jenom tleskat, pak to ztrácí smysl, nemyslíte?

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Tleskat zrovna nemusíme.Kritizovat ale umí každý.Udělejte skin podle svých představ a hoďte ho tady posouzení.No a pak se uvidí.Já třeba takové věci neumím a jsem vděčný za každé vylepšení.Tímto chcu klukům poděkovat za snahu.Někdy to vyjde někdy ne.Nic se neděje.Vrátím tam co se mi líbí a vyhovuje a je to.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od Janhura
    Pruhy jsem ještě neměl možnost vyzkoušet, ale dopředu za ně díky. (Myslím, že krajinu nehyzdí, někdy se na pár vteřin objeví a hned zmizí )
    Pruhy jsem (jako vse) take zatim zkousel jen simulaci, ale v menu si muzes nastavit, aby se ti zobrazovaly dole (pod kurzorem).
    Napred jsem je chtel udelat vetsi, ale proto je radeji necham tak, jak jsou, ze za tu praci (ani ty nahore) asi nestoji...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od tdanicek
    Nevím, pokud si myslíte, že toto forum je dobré jenom k tomu, že všichni budeme jenom tleskat, pak to ztrácí smysl, nemyslíte?
    Opravdu tu nejsem pro to, aby mi nekdo tleskal, ale zkratka mam radost z toho, ze jsem (alespon castecne) shopen si iGO upravit tak, aby mi lepe vyhovovalo a proc to neposkytnout i nekomu jinemu, pokud mu treba take chybel takovy jednoduchy skin, jako chybel mne ...
    Jak jsem psal, rad si vyslechnu vsechny nazory (i ty negativni, ale jen pokud jsou KONSTRUKTIVNI !!!).
    Uz toho flame ale prosim radeji nechme a venujme se opet iGU ;-) ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od vladas
    Citace Původně odesláno od Janhura
    Pruhy jsem ještě neměl možnost vyzkoušet, ale dopředu za ně díky. (Myslím, že krajinu nehyzdí, někdy se na pár vteřin objeví a hned zmizí )
    Pruhy jsem (jako vse) take zatim zkousel jen simulaci, ale v menu si muzes nastavit, aby se ti zobrazovaly dole (pod kurzorem).
    Napred jsem je chtel udelat vetsi, ale proto je radeji necham tak, jak jsou, ze za tu praci (ani ty nahore) asi nestoji...
    Ve skinu iGO8++ jde velikost těch šipek pro zařazení do určitého pruhu konfigurovat v nastavení pomoci slideru, takže ta změna velikosti nebude takový problém.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od vladas
    Citace Původně odesláno od tdanicek
    Nevím, pokud si myslíte, že toto forum je dobré jenom k tomu, že všichni budeme jenom tleskat, pak to ztrácí smysl, nemyslíte?
    Opravdu tu nejsem pro to, aby mi nekdo tleskal, ale zkratka mam radost z toho, ze jsem (alespon castecne) shopen si iGO upravit tak, aby mi lepe vyhovovalo a proc to neposkytnout i nekomu jinemu, pokud mu treba take chybel takovy jednoduchy skin, jako chybel mne ...
    Jak jsem psal, rad si vyslechnu vsechny nazory (i ty negativni, ale jen pokud jsou KONSTRUKTIVNI !!!).
    Uz toho flame ale prosim radeji nechme a venujme se opet iGU ;-) ...
    Souhlasim, budeme se venovat iGO , hned bych mel pro tebe jeden vyslovene konstruktivni podnet .... co takhle udelat jeden skin (pokud mozno ala TomTom , s velkymi info fonty a sipkami ) na rozliseni 320x320 :-)

Minimalne ja bych byl obrovsky vdecen :-D , najit nic nikde nelze a na vyrobu vlastniho se nejak necitim .... no a cucet za jizdy na blechy v originalnim skunu se moc dobre neda :-(

No a kdyby se vyroba povedla , urcite zatleskam , i lahvace bych prihodil kdyz bude kam ! :-D

Strana 11 z 140 PrvníPrvní ... 9101112132161111 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Informant 9 - zkušenosti, instalace, nastavení...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 07-10-2010, 21:19
  2. zapnuti gps na X1 a nastaveni IGO8
    Od kokopi_ce4you v sekci SE XPERIA X1
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-05-2010, 11:16
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-12-2008, 09:06
  4. HTC TouchFLO 3D - zkušenosti, tuning atp.
    Od xaries v sekci HTC & klony
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 22:01
  5. PocketBreeze + ContactBreeze: novinky, zkušenosti, nastavení ..
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 349
    Poslední příspěvek: 04-11-2005, 12:24