Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-ten x500+ vs. HTC Pharos

casher (35)|14.5.2008 22:04
Neustale se rozhoduji ktere zarizeni z techto 2 si mam vybrat,...E-ten ma spickovy displej, ale zase jen 64 ram,...HTC zase ma 128 ram, ale oproti E-tenu podstatne horsi displej (ale ne spatny)...navic jen 200Mhz procesor, oproti 400kilu v E-tenu.....nevim nevim no,....zarizeni hodlam vyuzit k GPS navigaci, multimediim (zejmena prehravani filmu), zridka webu (absence wi-fi u HTC jsem si vedom), a dalsi veci normalni denni potreby (telefonovani, sms...)
A tak se tazi vas odborniku, kterymu by jste dali prednost vy? jak je to s rychlostmi mezi temito PPC? popripade vase zkusenostmi s jmenovanymi PPC... nutno podotknout ze touch Flo je pro me taky jedna z vyhod pro HTC
Predem diky za rady, tipy, a vase zkusenosti:)
Nesli (409)|14.5.2008 22:25
No, ja ti odpovim takhle: CPU..drive jsem mel TyTna se 400mhz Samsung(ten co je v E-tenu), nyní mám Artemis 200mhz OMAP, tterý mám bez problemů nataktovaný na 273Mhz, Artemis mi prijde v rychlosti plne srovnatelny, a s dost vecech je i mnohem rychlejsi nez býval muj TyTn..Cili na CPU brat ohled nemusis, oba jsou plne dostacujici;)
Jako velky klad HTC Bych videl 128MB Ram, beze sporu opravdu luxus, ono u toho Etena je 64mb na VGA uuudesne malo, dost by jsi tim trpel, ale zas ma VGA a Pharos jen QVGA, je nutne aby jsi si rozhodl zda bys to rozliseni (tuplem na tak malem LCD) využil...
Nehlede na to ze dorazeni detailu a technicke zpracovani driveu Etenu dost pokulhavalo, nevim jak je tomu dnes, treba uz je to v pohode...
Osobne bych bral rozhodne to HTC, a asi nejvic kvuli te RAMce, i kdyz netvrdim ze je ten Eten spatny... to je muj názor...:yes:
Tak hodne stesti;)