Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

prasklý displej na x600

Johny-D (4)|14.5.2008 20:16
Ahoj, chtěl bych se zeptat, mám na x600 prasklý displej, nevíte někdo prosím kolik přibližně stojí nový? Kde si ho můžu nechat opravit? Dočetl jsem se že jediný servis v ČR je v Plzni, nemáte někdo na něj kontakt? (email, telefon, adresu?) Nevíte o nějaké firmě, která by mi displej vyměnila, kromě autorizovaného servisu? Moc děkuji za odpověď.
Zdenek Malinsky (9781)|15.5.2008 10:15
Ad servis v Plzni
To byla jen služba pro zákazníky, kteří si koupili zařzení dovezené a dodávané na trh od tohoto distributora. Nyní již jej nahradili jiní 2, takže asi toto už nefunguje - ovšem záleží kde jsi kupoval a u koho kupoval tvůj prodejce.

Jinak displej stojí cca půl nového PDA (záleží jak u kterého výrobce). Záruka se na to nevztahuje. Takže se můžeš zkusit zeptat u prodejce, kde je servis a poptat se tam, ale asi levnější bude si zagooglit a vyhledat ve světě. Myslím do 150 USD určitě něco najdeš.
Johny-D (4)|16.5.2008 09:44
moc děkuji za odpověď, zkusím to pohledat.
Zdenek Malinsky (9781)|16.5.2008 15:55
Včera jsem tu někde zahlédl ....někdo někomu psal, že displej na e-ten stojí kolem 2000 Kč. Zda i s DPH a s prací, to netuším.

EDIT
Ve vláknu k ET servisu létají i cifry kolem 5000 Kč, tak fakt nevím. Možná trošku pomůže tento návod. Zkus ještě hledat.