Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mrtvy iPAQ za 4 hodiny po zakoupeni.

Avro (4)|4.5.2002 00:07
Koupil jsem iPAQ 3630 se systemem Windows CE 3.0 (angl. verze), a v ten samy den jsem uz koukal na net, jake ze to mohu stahnout upgrade pro mou verzi (1.69)
Na webu (www.compaq.com) jsem nasel verzi 1.87, a vypadalo to na dulezity update (reseni problemu s powermanagementem, ir pot, apod.) zaloha obsahu ROM trvala dobre hodinu, ale 5 vterin po zahajeni flashe, to cele zkolabovalo (hlaska "Error 101: Connection failed"). Cely iPAQ je ted v haji. Po tvdem resetu a stisknuti repracku a resetu, bootuje iPAQ jen ve flashovacim modu (s krasnym barevnym papouskem) a reaguje na prikazy z aplikace hyperterminal.

Jedine co mam je 15.78MB soubor stareho ROMu a stejne dlouhy soubor se stejnou koncovkou v adresari, kde se nainstaloval FLASH program od Compaqu (predpokladam ze je to nova verze ROMky, ktera se mela flashovat).

Je mozno odnekud stahnout novy OS "Merlin" (Win CE 4.0) nebo tak nejak? Dost mi vadila chybejici ceska lokalizace. Je pro mne nejaka nadeje?

Prosim pomozte.
K3_ce4you (107)|4.5.2002 01:13
Chyba byle už že jste použil k upgrade verzi 1,87 , poslední verze upgrade byla v2,14 !!!! Nejsem si jistý či vaše nová verze je schopna dalšího upgrade. samotný upgrade provádite přes USB nebo po COM-u ?
Prosím o odpověď na můj soukromný mail.


K3
Avro (4)|16.5.2002 21:59
Ma diskuze na toto tema byla vlozena do teto sekce omylem. Cele to muzete procist na :

https://www.ce4you.cz/discussions/_redirect2new.asp?TopicID=294

Jinak na vysvetlenou: Vami zmineny upgrade 2.14 je pro PPC2002 a muj 1.87 je pro PPC2000 (WinCE 3.0) a je nedavno stazeny z CPQ stranek.
Ten problem se tykal pak flashovani pres COM kolibku. Ted mam i USB kabel, ale uz je vse v poradku diky klukum ze Sunnysoftu (viz ma diskuze na vyse uveden adrese)

a nakonec, nenasel jsem Vas soukromy e-mail, tak odpoved posilam primo do diskuze.


Zdar.
Avro (4)|16.5.2002 22:03
Tak se omliuvam, ten mail jsem uz nasel. nevedel jsem ze staci kliknout na Vasi ikonku. Nicmene myslim ze se nic hrozneho nestalo.
Jeste jednou odkaz na mou diskuzi v plnem rozsahu.

https://www.ce4you.cz/discussions/_redirect2new.asp?TopicID=294


... doufam ze ted se mi jiz podailo vlozit hypertext v poradku...




S pozdravem