Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pouzdro na TyTNa

Honza Kulíšek (73)|14.5.2008 00:28
Dosud pouzivam z nouze to standardni prilozene pouzdro od HTC ->

Zacalo mi ale dost vadit, ze na opasku drzi dost spatne, uz jsem si ho parkrat rukou vyrazil, nejcasteji pri nastupovani a vystupovani z/do auta. Navic na tencich pascich nedrzi prakticky vubec a posouva se po nem.

Jeho zpusob zavirani na magnetky mi taky moc jistoty nedava, takze bych rad do leta sehnal neco poradnejsiho.
Idealne, kdyby to bylo neco na zpusob meho stareho pouzdro, ktere se mi ted zda naprosto nedostizne. Bohuzel to bylo pouzdro z dob N6210 a bumbrlicek TyTN uz se do nej nevejde.


Nevedel by nekdo, kde sehnat neco podobneho? Uz jsem za posledni mesic obesel minimalne deset obchodu, ale nabidka pouzder je fakt zoufala, navic je to stale variace na klasicke pouzdro na dumbphone klasicke konstrukce, navic modne kozene a s magnetickym patentkem.
Nejak nechapu, ze prodejci (i vyrobci) nijak nereaguji na novejsiho konstrukce a krome velmi "cool" ponozek, pytlicku a podobnych nenabizi i rozumna pouzdra na vecka, slidery a hlavne i "PDAckovejsi" zarizeni. Chjo...

Nicmene moje pozadavky:
- Rad bych pruvlecne oko na pasek, pripadne sponu s nejakou pojistkou jako ma pouzdro dodavana k Etenu M700 - viz jeho recenze. Mozna i tohle samotne pouzdro by docela uslo, prece jenom je uzavrenejsi nez to od HTC.
- Zapinani "fortelnejsiho" typu - idealne ten otocny bazmek na fotkach vyse, ale v tomhle ohledu jsem ochoten ustoupit klipsnam, magnetum skrytym i viditelnym (magneticka patentka) nebo podobne.
- A rad bych neco uzavrenejsiho - puvodni HTC pouzdro nadelilo memu TyTNovi v rukou prvniho majitele poradne sramy na boku. Vyndavani z poudra snesu i mene komfortni, snad jenom aby sli pouzivat zapojene sluchatka - coz je i u toho stavajiciho diskutabilni, kdyz jejich konektor tlaci na jeden z tech textilnich prouzku.
- Material bych radeji nejaky ohebnejsi - textilni jako moje stare pouzdro, nejaky "neoprenovejsi" material ala kapsicky na krk ci produkce firmy Crumpler, ale nakonec asi i nejakou tu kuzi (ta v provedeni HTC nebo Eten pouzdra docela ujde), snad jenom ne svetlou a moc masivni.
- Orientace spise horizontalni, ale mozna bych zkousnul i vertikalni.
- Chci jenom pouzdro na cihlu, zadne z tech komplikovanych od Brando nebo Krusselu, s moznosti vysouvat klavesnici v pouzdre a podobne.

Uvitam jakekoliv zajimave tipy na pouzdra, idealne i s mistem mozneho nakupu - radeji bych kamenny kram, kvuli osahani a vyzkouseni. DIKY!
Honza Kulíšek (73)|15.5.2008 13:46
Najdou se teda alespon tipy na jina pouzdra, nez je to pribalene nebo zde recenzovane Brando?
Jak vidim, tak to co bych chtel (ani ramcove) asi nesplasim, tak se chci alespon inspirovat co pouzivate vy ostatni.
Koneckoncu muj dotaz nemiri ciste jenom na majitele TyTN, ale "cihel" obecne :)
oldasuk (38)|15.5.2008 15:25
Zkus toto pouzdro.Dnes mi přišlo a vypadá opravdu dobře.Zkušenosti dodám později. Ahoj Olda ;) http://www.mobile-shop.cz/product.asp?productid=118601
Honza Kulíšek (73)|15.5.2008 15:55
Tak jako prvni vlastovka docela dobra, jenom se mi k tomu nedari vygooglit lepsi info nebo fotky a takhle "z voleje" se mi to jevi jako trochu luxusnejsi verze toho klasickeho HTC TyTN Pouch, akorat ze vypada jako ze je z nebrousene kuze (coz mam rad, takze kdyz uz kuzi, tak tohle by slo) .
Ale neni mi jasne, jak je provedene zapinani - "suchac"? Magnet? Magneticky patentek? Ten kus kuze, co se zapina na horni dil, pri otevreni "spadne" dolu, nebo pruzi a je tak mozno zavrit pouzdro jednoduse? Tohle bude asi az na ty uzivatelske zkusenosti, tak zatim jenom ten zpusob zavirani, jestli muzes objasnit.
A jak je to udelane s prichycenim na opasek. Tak nejak tusim, ze to bude zase to same co na HTC TyTN Pouch :( (zvlast kdyz vidim tu "gumicku" na bocnich stranach prostoru na cihlu).

Jinak to vypada, ze budu shanet TyTNa i pro pritelkyni, kvuli slovnikum a navigaci, takze uvitam i tipy na pouzdro do kapsy-kabelky. Predbezne to tipuju na nejaky pytlicek, nebo neco jako je tohle od Crumpleru.
A u Crumplera jsem ted nahodou narazil i na neco, co by mozna bylo pouzitelne pro me, byt je to teda vertikalni, kvuli sluchatkum bych tam musel cihlu davat vzhuru nohama a jeste je to "trochu moc designove" - navic kozene a primarne doporuceno zenam. To se te "dizajnovosti" asi moc divit nemuzu :D (moc mi pak ale nejde do hlavy to oko na pasek, viz ty fotky).