Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

QTEK 9100 (MDA VARIO)

Clayderman (13)|13.5.2008 18:09
Mam problem z nabíjaním mojho MDA.Dodije sa len na 64% aj z novou bateriou.Má niekto z tým skúsenosti?
Soukynek (63)|14.5.2008 11:11
Jen jeden postřeh, ale vůbec netuším, jestli je to tím nebo ne!!!!!!! JE to je nteorie. Kdysi dávno sem flashoval siemense - vím, ež je to trochu jinej stroj!!! ALE podstatný je to ,ež jsem při flashi neměl baterku na 100% a přitom v tom flashi byla na 100% a potom se mě ukazoval mmobil nabitej na 100% a byl tak na 50... Sice je to opačnej případ ,ael podobnej - jenže si nejsem jistej, jestli to takhle funguje i u Varia a celkem o tom pochybuju ,takže sem se tady prostě je nvyplkal :-) Ale jako teoreticky ...:?:
Clayderman (13)|14.5.2008 11:26
dakujem,je to zaujimave,moj postreh je že ked nabíjam cez sietovy adapter mobil ukazuje nabitie na 64-5%,ale ked dobíjam cez USB kabel v PC tak na chvilu je to nabite na 100% a v zapäti to padne na 65%.Niekde som cital,že je to vraj serverom alebo aj programami v telefone.Niekdo mi odporučal prepalenie komplet softweru aj s imei-kom.Teoret.by to vraj malo pomocť.
Zdenek Malinsky (9781)|14.5.2008 11:35
Je to origos nebo neorigos? Zkus nabijet nabijeckou nebo pokud mas kolebku se slotem pro druhou baterku, tak v nem (napajet ze site nikoli USB). Take je mozne, ze merak jaksi s baterkou nespolupracuje. :?
Clayderman (13)|14.5.2008 12:00
všetko je origoš,bol to služobný mobil T-Mobilu,velmi malo použivany,strary je asi 2,5-3 roky-modelovo,včera som ho odkupil za smiešny peniaz-zostatkova cena.Použivam ho už cca asi mesiac a nabijal som len zo siete.Včera som dostal aj usb kabel a skusil som to aj cez neho.Skušal som sa prihlasiť aj na ofic.stranke Qteku ale nechce mi zobrat IMEI,je to bloknute asi T-Mobilom-pravdepodobne.Ak je to bloknute T-mobilom,skusim počkať pokial ho nevyradia z evidencie a možno ho aj odblokuju,alebo dam prepaliť soft.Pomohlo by to??