Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jakou verzi Opera Mini pro X500 ?

Haldy (22)|13.5.2008 14:34
Konecne vysla nova Opera Mini 4.1. Tak jsem se chtel zeptat, jakou verzi stahnout? Zkousel jsem Generic, nainstaloval ji pres Esmertec, ale nechce se mi spustit/pripojit. Vzdy to skonci hlaskou Nelze se pripojit k internetu.
greedyyy (104)|14.5.2008 07:47
mam x500 a instalacka n htc touch ide ako hodiny, negeneric som vdaka tvojmu prispevku ani neskusal (mam sk verziu)
Sani (68)|14.5.2008 09:39
[QUOTE="haldy"]Konecne vysla nova Opera Mini 4.1. Tak jsem se chtel zeptat, jakou verzi stahnout? Zkousel jsem Generic, nainstaloval ji pres Esmertec, ale nechce se mi spustit/pripojit. Vzdy to skonci hlaskou Nelze se pripojit k internetu.[/QUOTE]

Esmertec, Opera 4.1, Generic - Advanced MIDP 2 funguje ako hodinky :)
Haldy (22)|14.5.2008 12:54
Tak opravdu nevim, v cem je problem. Zkousel jsem i jine java emulatory a vysledek byl stejny :(
Sani (68)|14.5.2008 13:26
[QUOTE="haldy"]Tak opravdu nevim, v cem je problem. Zkousel jsem i jine java emulatory a vysledek byl stejny :([/QUOTE]

A predosle verzie Ti chodili?
Haldy (22)|14.5.2008 15:59
Zkousel jsem ted nainstalovat i starsi verzi a chovalo se to stejne. Tak jsem v nastaveni pripojeni zmenil preferovany datovy profil, pak ho dal zpatky a uz to funguje. S tim pripojenim jsou obcas zajimave problemy. Ale Opera Mini mi nefunguje, kdyz jsem pripojeny pres USB. Jde to nekomu?