Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ 114 - jak udělat / uvařit ROM

Skijumper (14)|13.5.2008 00:10
Ahoj lidi, vím už delší dobu že se dá vařit podomácku ROM, ale nenašel jsem žádný srozumitelný návod. Napadlo mně to hned po vydání updatu od HP kde je přímo vyzývající soubor HPImage.nbf, problém je že většina utilit je pro dané typy zařízení a nějak pro 114ku nejde. Nevíte prosím někdo jak na uvaření svojí ROM, trochu univerzální návod nebo alespoň pro většinu HP? Díky
DubyDu_ce4you (8)|9.11.2008 20:11
Ahoj, mám problém, sehnal jsem si Ipaq 114, který má NLD ROM (Netherlands, Dutch), když na něj hodím lokalizaci od Sunnysoftu, při rozbalení nabídky start vidím pouze položku dnes (nějaká chyba), tudíš se nikam nedostanu a musim provest hard reset, pak to mám zas v tom hroznym jazyce:).

Jedna možnost tam je tam nahrát jinou ROM (třeba english), podle navodu na XDA pak ale potřebuju i Netherlands rom, jenže ta na oficiální site od HP není. Poradí někdo (př. hodí link na rom)? díky moc
Zdenek Malinsky (9781)|10.11.2008 21:33
Lokalizace od Sunnysoftu funguje jen a pouze na anglické ROMce. Mají to tam na webu napsáno (ale nehouká k tomu siréna a neblikají majáky, tak si toho nikdo nevšimne).
DubyDu_ce4you (8)|11.11.2008 23:25
To už jsem si všiml, podařilo se mi udělat nějaké úpravy že mám setting i vše okolo v CZ krom programu :)

dá se někde sehnat dutch rom? nebo přes nějakej nástroj tam šoupnout tu english?diky