Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zástupce

Tomáš B._oldd (0)|12.5.2008 23:22
Zdravím.

Řeším problém, že bych potřeboval, aby se určitá aplikace zapínala se zapnutím mobilu a zůstala aktivní po celou dobu jeho používání. První část se mi podařilo vyřešit umístěním zástupce do adresáře Windows\StartUp, ale tu druhou se mi nedaří vyřešit. Vždy po určité době, když dochází v mobilu paměť, mi tuto aplikaci systém zavře.

Při prohlížení obsahu souboru zástupce jsem si všimnul cesty ke spouštěnému programu. Neexistují náhodou parametry, kterými by bylo možno systém donutit, aby tento konkrétní soubor držel pořád v paměti a nezavíral? Popřípadě, aby tento program spustil rovnou na pozadí?

Díky za jakýkoliv nápad.
Dreix (56)|12.5.2008 23:34
Muzu se zeptat, u jake aplikace to vyuzijes?:)
Warlock_ce4you (43)|13.5.2008 00:35
No podle meho skromneho nazoru jde o to, jak je primo ta aplikace napsana. Kdyz se podivas nejaky "sikovnejsim" spravcem aplikaci - ja pouzivam treba SP Task Manager - tak uvidis spostu aplikaci, ktere bezi jen tak na pozadi (ClockOnTop/Chronos apod.). Jestli system tyhle maly aplikace nezabiji nebo maji neco nastaveneho to netusim. Doufam, ze jsem aspon nasmeroval spravnym smerem :-)
Tomáš B._oldd (0)|13.5.2008 00:43
[QUOTE="dreIx"]Muzu se zeptat, u jake aplikace to vyuzijes?:) [/QUOTE]

No zeptat se můžeš.:-) Jde mi konkrétně o PMRecorder. Přitom když jsem měl WM 5, tak co si pamatuji, tak se nezavíral.
Warlock_ce4you (43)|13.5.2008 00:54
Osobne na nahravani hovoru pouzivam Vito Audio Notes... ale netusim, jestli se nezaviraji a rozhodne nebyly zadarmo.
Tomáš B._oldd (0)|17.5.2008 11:00
[QUOTE="Warlock"]Osobne na nahravani hovoru pouzivam Vito Audio Notes... ale netusim, jestli se nezaviraji a rozhodne nebyly zadarmo.[/QUOTE]

Program, který používám je naštěstí zdarma a vcelku mi vyhovuje. Proto bych ho nerad měnil jenom z toho důvodu, že mi ho Windows na pozadí zavírají.